Sophie Turner i Joe Jonas będą mieli dziecko. Aktorka z "Gry o tron" jest w ciąży

Sophie Turner i Joe Jonas zostaną rodzicami. Fani są szczęśliwi z tego powodu. Celebryci oficjalnie nie skomentowali jeszcze informacji, że spodziewają się dziecka.

Sophie Turner to 23-letnia aktorka znana z serialu "Gra o tron". Jej partnerem jest Joe Jonas, wokalista, który także jest aktorem. Para poznała się pod koniec 2016 roku, a w ubiegłym roku celebryci wzięli ślub w Le Chateau de Tourreau w lipcu w Sarrians we Francji. Według najnowszych doniesień, Sophie Turner jest w ciąży. 

Para utrzymuje na razie to w tajemnicy, ale ich przyjaciele i rodzina nie kryją podekscytowania

- informuje Just Jared. Fani Joego i Sophie zaczęli składać gratulacje na ich profilach w mediach społecznościowych. Kolejny informator portalowi, że aktorka dobiera stylizacje tak, aby nie było widać ciąży.

Sophie starannie wybiera stylizacje na czerwony dywan i poza nim, dostosowując je do jej zmieniającego się ciała

- zdradził. 

Sophie Turner chciała poinformować fanów o ciąży?

Zagraniczne media oraz fani sugerują, że Sophie Turner już jakiś czas temu poinformowała o ciąży. 4 lutego 2020 roku opublikowała na Instagramie czarno-białe zdjęcie z ukochanym. Opatrzyła je wyjątkowym, tajemniczym opisem:

Szczęście zaczyna się od ciebie, koleś.
 

W 2020 roku dziecko urodzi także m.in. Małgorzata Rozenek, Agnieszka Radwańska, partnerka Pennego Badgleya, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Katarzyna Glinka oraz Anna Lewandowska

Jak rozpoznać ciążę? Obejrzysz nasze wideo o pierwszych oznakach: 

Zobacz wideo
Więcej o: