Joanna Krupa z dzieckiem miały zaskakującego gościa. "Wspaniały człowiek"

Joanna Krupa na swojego Instagrama wstawiła zdjęcie z córką Ashą-Leigh. Pochwaliła się spotkaniem ze znaną przyjaciółką i celebrytką z Polski, która odwiedziła ją w Los Angeles.

Joanna Krupa z dzieckiem

Joanna Krupa to polsko-amerykańska modelka i aktorka. W zeszłym roku, w wieku 39 lat urodziła swoje pierwsze dziecko. Jej mężem jest i Douglas Nunes, pobrali się 4 sierpnia 2018 roku. Córce dali na imię Asha-Leigh. Modelka publikuje wiele zdjęć z dzieckiem.

Joanna Krupa pokazała różaniec dla swojego dziecka

Zobacz wideo

Joanna Krupa z przyjaciółką i dzieckiem

Aktorka na swojego Instagrama wstawiła zdjęcie z przyjaciółką Kingą Rusin. Kinga parę dni temu poleciała do Stanów Zjednoczonych na oscarową galę. Prezenterka nadal tam przebywa i udało jej się odwiedzić Joannę Krupę, czym na swoim Instagramie pochwaliła się modelka. Dziennikarka na zdjęciu trzyma na rękach córkę Krupy. Kobiety są uśmiechnięte i widać, że cieszą się ze spotkania. Asha ma na sobie uroczy, welurowy dres dziecięcy ze swoim imieniem i nazwiskiem. Pod postem Joanna napisała:

Idealny dzień dla mnie spędzić czas z tak wspaniałym człowiekiem, który walczy o lepszy los tych, co nie umieją sami się obronić. Fajnie mieć koło siebie takich przyjaciół jak Kinga Rusin.
 

Komentarze fanów 

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. Fani byli zachwyceni wspólnym zdjęciem kobiet i pisali, że miło się patrzy na tak piękne zdjęcie oraz, że miło je widzieć. Fanki pisały:

"Pozdrawiam dwie wspaniałe kobiety ze ślicznym dzieckiem. Macie panie w sobie magię i moc".

"Ależ śliczności ta mała księżniczka! Wszystkie kobietki piękne".

Więcej o: