93-letniemu dziadkowi ukradziono pojazd. Wzruszający apel wnuczki

Na warszawskim Żoliborzu ukradziono mężczyźnie hulajnogę. To był główny środek transportu 93-latka. Wnuczka zaapelowała na Facebooku.
Wczoraj wieczorem z placu Wilsona sprzed kina Wisła ukradziono mojemu dziadkowi elektryczną hulajnogę z siedzonkiem (frugal city). Dziadek ma 93 lata i hulajnoga była jego środkiem transportu, bez niej nie bardzo jest w stanie się poruszać. Byłabym wdzięczna gdybyście byli uważni, czy ktoś gdzieś się z taką nie wozi

– napisała na Facebooku pani Magdalena. Post ma ponad tysiąc udostępnień.

Warszawiacy solidaryzują się z wnuczką

Szanowny, szanowna oddaj, co zabrałaś. To nie jest hipsterski wehikuł, ale przedmiot potrzebny do codziennego życia dla naszego 93-letniego sąsiada

- czytamy na profilu facebookowym profilu Plac Wilsona. Hulajnogi do tej pory nie znaleziono. Internauci skomentowali jednak wpis. Ktoś napisał, że zna osobę, która może taką hulajnogę oddać mężczyźnie. Inni trzymają kciuki, aby pojazd się znalazł. 

Ale dziadek - najlepszy! Niewiarygodne. Oby hulajnoga się szybko znalazła
Widziałam twojego dziadka kilka dni temu i też zwróciłam uwagę na pojazd 

- czytamy w komentarzach. Internauci zaproponowali nawet zorganizowanie składki na nowy sprzęt dla dziadka.

Zrzutka na nową? Jestem pewna, że szybko się uzbiera. Ja wpłacę!

Jednak pani Magda stwierdziła, że jeśli się nie znajdzie, sami kupią mężczyźnie nową hulajnogę. My wierzymy jednak, że dzięki mediom społecznościowym, pojazd wróci do właściciela. 

W Oslo autobusy jeżdżą na paliwie ze śmieci

Zobacz wideo
Więcej o: