Od lat spekuluje się o o ciąży Jennifer Aniston. Pierwszy raz opowiedziała o tym, czy chce mieć dziecko

Jennifer Aniston w wywiadzie dla "Elle" szczerze wyznała, co sądzi na temat macierzyństwa i małżeństwa. Domyśla się, co może być powodem jej nastawienia do tematu.

Małżeństwa Jennifer Aniston 

Jennifer Aniston to amerykańska aktorka i producentka filmowa. Występowała w wielu komediach. Jest matką chrzestną Coco Riley, córki Courteney Cox, z którą występowała w serialu "Przyjaciele". Nie posiada jednak swoich dzieci. Często jej fani zastanawiają się, dlaczego wieku 51 lat jest sama i nie ma dzieci. Jakiś czas temu aktorka rozstała się z mężem Justinem Therouxem. Jej poprzednie małżeństwo z Bradem Pittem zakończyło się w 2005 roku.

Jennifer AnistonJennifer Aniston Jennifer Aniston - Instagram

Jennifer Aniston o dzieciach

Ostatnio w wywiadzie z magazynem Elle, aktorka otwarcie opowiedziała, co myśli o małżeństwie i dzieciach. "Nie czuję pustki. Naprawdę nie. Moje małżeństwa były bardzo udane, w mojej osobistej opinii" - przyznała. Wyznała, że co do posiadania dzieci nadal nie jest pewna, czy by je chciała. Dodała:

Niektórzy ludzie są po prostu stworzeni, aby być żonami i mieć dzieci.

Jennifer nie przejmuje się "szczęśliwym zakończeniem" i ma dość, że ludzie oceniają ją przez pryzmat tego, że nie ma dzieci. Żyjemy w społeczeństwie, które nakazuje kobietom, w jakim wieku powinny wziąć ślub; kiedy powinny mieć dzieci. To bajka. To jest forma, z której powoli próbujemy się wyrwać - powiedziała Jen "Elle".

Jennifer AnistonJennifer Aniston Jennifer Aniston - Instagram

Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Instagrama. Teraz rozbija... telefon

Zobacz wideo

Jennifer Aniston o macierzyństwie

"Nigdy nie byłam dzieckiem, które siedziało i marzyło o ślubie" - wyjaśniła. "Budowałam domy z pudełek po butach, z papieru toaletowego. Zawsze chodziło o znalezienie domu, który byłby bezpieczny" - dodała. Przyznała, że zapewne kluczowe jest to, że pochodzi z domu, w którym rodzice się rozwiedli i zapewne dlatego ma takie podejście do małżeństwa. Dodała, że niektórzy ludzie nie są stworzeni, aby być żonami i mieć dzieci, ale z drugiej strony nigdy nic nie wiadomo.

 
Więcej o: