Wrestlerki są bliźniaczkami i zaszły w ciążę. Urodzą w tym samym czasie, a teraz odkryły zaskakującą rzecz o poczęciu ich dzieci

Znane siostry bliźniaczki Brie Bella i Nikki Bella dowiedziały się, że w podobnym czasie urodzą dzieci. Odkryły, że zaszły w ciążę w tym samym miejscu.

Siostry w ciąży

Brie Bella (Brianna Monique Danielson) i Nikki Bella (Stephanie Nicole Garcia Colace) to amerykańskie wrestlerki. Kobiety są bliźniaczkami i niedawno dowiedziały się, że są w ciąży. W całej historii najzabawniejsze jest to, że prawdopodobnie poczęły swoje dzieci w tym samym miejscu i podobnym czasie. 

W oczekiwaniu na dzieci

36-letnia Nikki, która spodziewa się swojego pierwszego dziecka z narzeczonym Artemem Chigvintsevem, przyznała Brie, że ona i jej narzeczony poszli do lekarza i dowiedzieli się, że ma zespół policystycznych jajników. Lekarz powiedział, że prawdopodobnie będzie potrzebowała pomocy, aby zajść w ciążę. Zastanawiała się nad in vitro. W tym czasie ze swoim mężem Danielem dziecka spodziewała się jej siostra Brie. Nikki ze swoim partnerem odwiedzili siostrę i postanowili zostać u niej na parę dni. Celebrytka zażartowała, że może też powinna postarać się o dziecko w domu siostry, aby jej się udało. Jej siostra również zażartowała, że to niesmaczne. Do zbliżenia doszło podczas wizyty w domu jej siostry. "Stał się cud" - zaszła w ciążę w tym samym miejscu, co jej siostra i nie trzeba było długo na to czekać. Udało jej się bez metody in vitro. 

Ciąża bliźniaczek

Kobiety nie tylko zaszły w ciążę w tym samym miejscu. Między ich zajściem w ciążę jest różnica mniejsza niż dwa tygodnie przerwy. Siostry postanowiły w tym samym czasie ujawnić płeć swoich dzieci. Magazynowi "Life & Style" wyznały, jak na wiadomość o ciążach zareagowali ich partnerzy: "Daniel i Artem, byli tak samo zszokowani nowinami o niemowlakach, jak my". Siostry dodały: 

Ludzie będą myśleć, że to żart. Obie jesteśmy zszokowane. Ludzie będą myśleć, że to zaplanowałyśmy, ale tak naprawdę nie można zaplanować ciąży.

Nikki powiedziała, że ciąża była dla niej całkowitym zaskoczeniem. Tydzień zajęło jej pogodzenie się z myślą, że jest w ciąży. "O rany, jestem w ciąży. Nie jestem na to gotowa" - powiedziała.

Jak przygotować się do ciąży? Badania, suplementy, aktywność

Zobacz wideo
Więcej o: