Vanessa Bryant pokazała filmik z siedmiomiesięczną córką. "Jest bardzo podobna do taty i siostry"

Vanessa Bryant na swojego Instagrama wstawiła zdjęcie najmłodszej córki Capri. W poście przyznała, że widzi bardzo duże podobieństwo do taty i siostry dziewczynki.

Mama nagrała dziecko

Pod koniec stycznia 2020 koszykarz Kobe Bryant zginął w katastrofie helikoptera na wzgórzach Calabasas niedaleko Los Angeles. W wypadku zginęli wszyscy pasażerowie, w tym 13-letnia córka sportowca - Gianna. Żona Kobego, Vanessa Bryant udostępniła ostatnio urocze wideo ze swoją najmłodszą córką. Capri Bryant, która ma siedem miesięcy, na filmie ćwiczy wstawanie. Mamie udało się nagrać ten wyjątkowy moment. Post podpisała: "Wygląda jak moja Gigi".

Fani skomentowali dziecko

Fani zgodzili się z Vanessą, że jej najmłodsza córka jest bardzo podobna do Gianny "Gigi" Bryant, jej 13-letniej córki, która zginęła w katastrofie. "Wygląda tak bardzo jak Gigi!" - napisał jeden z obserwatorów. Inny fan dodał: "Słodka mała Gigi". Komentatorzy zauważyli również, że mała Capri jest bardzo podobna do swojego taty Kobego Bryanta. "Widzę w dziecku Kobego" - napisał jeden z fanów.

W środę Vanessa opublikowała na Instagramie serię zdjęć i filmów z pamiątkowej ceremonii pożegnalnej w szkole Gianny. "Moja Gianna. Boże, tęsknię za tobą", zaczęła wpis. Dodała, że miała szczęście przez 13 lat, widząc jej niesamowity uśmiech. Napisała, że żałuje, iż nie trwało to do "jej ostatniego oddechu".

 

Dzień, który wstrząsnął Polską

Zobacz wideo
Więcej o: