Dlaczego syn "królowej życia" ma na imię Conan? Znana mama miała jeszcze inny pomysł

Dagmara Kaźmierska znana z reality show TTV "Królowe życia" oprócz bycia gwiazdą telewizji prywatnie jest mamą. Celebrytka ma 18-letniego syna o imieniu Conan. Skąd wziął się pomysł na tak oryginalne imię?

Królowa życia dała synowi na imię Conan

Dagmara Kaźmierska znana z telewizyjnego show stacji TTV "Królowe życia" jest niezwykle barwną osobą. Jak o sobie mówi, uwielbia kicz i przepych w każdej dziedzinie życia. Oprócz bycia gwiazdą telewizji jest również właścicielką butiku w Kłodzku. Przez 21 lat miała męża, z którym wspólnie wychowywali syna. Chłopiec dostał na imię Conan. 

Jak znana mama sama wyjawiła w rozmowie z "Vogule Poland", to mąż był pomysłodawcą oryginalnego imienia. Para rozważała jeszcze inne opcje, jednak niemniej wyjątkowe.

Imiona dla syna wybrał mąż, który ma duszę wojownika. Ja miałam przygotowane imiona tylko dla dziewczynki. Początkowo miał być Evander. Ostatecznie został Conan Shingoo.
 

Zobacz, jakich błędów nie popełniać przy wyborze imienia dla dziecka:

Zobacz wideo

Imiona w Polsce

Conan bez wątpienia można uznać za jedno z najrzadszych imion dla dzieci w Polsce. Według statystyk dostępnych na stronie Dane.gov.pl w latach 2000-2019 imię Conan nadano tylko dwa razy i było to w 2018 roku. Co ciekawe, wśród najrzadszych imion, które rodzice nadają swoim dzieciom, znajdują się także imiona bardzo tradycyjne. Więcej o niepowtarzalnych i wyjątkowych imionach w Polsce przeczytasz tutaj: