Radosław Majdan pokazał, jak zadbał o "swojego ciążowego Pysia": Nie była chętna do pozowania

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan właśnie wybrali się w podróż do USA. Wielogodzinny lot jest dla każdego obciążający, a co dopiero dla kobiety w ciąży. Zaradny tata zadbał jednak o komfort swojej żony.

Znana mama i długi lot

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są właśnie w Nowym Jorku. Mimo zaawansowanej ciąży para nie zrezygnowała z podróży. Jak relacjonowała sama znana mama z pokładu samolotu, długi lot miał jej zapewnić chwilę wytchnienia i odpoczynku.

De facto jednak dziesięć godzin na pokładzie bywa wyczerpujące nawet, jeśli nie jest się w ciąży. Na szczęście jednak Małgorzata Rozenek miała przy sobie troskliwego męża, który zrobił, co mógł, by było jej wygodnie. Efektami pochwalił się na Isntagramie. 

 
Zadbałem o wygodę mojego ciążowego Pysia, który przespał prawie cały lot. Ale po przebudzeniu nie była chętna do pozowania. Ona

- napisał pod zdjęciem Rozenek jej mąż Radosław Majdan. 

Ciąża a podróże samolotem

Jeżeli nie ma przeciwwskazań medycznych i ciąża nie jest zagrożona, podróże samolotem są zarówno dla kobiety, jak i jej dziecka bezpiecznie. Nie znaczy to jednak, że latanie jest całkowicie komfortowe. Przebywanie przez wiele godzin w jednej pozycji, zmiany ciśnienia czy klimatyzacja mogą być dla przyszłej mamy uciążliwe.

Więcej o: