Milla Jovovich urodziła. Wygląda naprawdę świetnie

Milla Jovovich na swojego Instagrama wstawiła zdjęcie z dzieckiem. Podała imiona córki i pokazała się w pełnym makijażu.

Dziecko na świecie

Milla Jovovich to 45-letnia aktorka, mama dwóch córek Ever Gabo Anderson i Dashiel Edan Anderson. Ostatnio wraz z mężem Paulem W.S. Andersonem powitali na świecie swoją trzecią córkę. Dziewczynka została nazwana Osian Lark Elliot Jovovich-Anderson. Po urodzeniu córki Milla wstawiła na swojego Instagrama zdjęcia z nią i napisała:

Cześć wszystkim! Bez mojej wiedzy Ever uchyliła rąbka tajemnicy o nowym dzidziusiu, co sprawia, że to już "stary news", ale i tak - drugiego lutego 2020 o 8:56 Osian Lark Elliot Jovovich-Anderson przyszła na świat!

Imię dla dziecka

Aktorka wytłumaczyła, że Osian to walijskie imię męskie, które wymawia się jako O-szin. Przyznała, że wie, iż jest długie, ale rodzina nie mogła dojść do porozumienia w sprawie drugiego imienia. Każdy członek rodziny chciał dać dziecku inne imię. Dodała:

Ona jest taka piękna! Jej włosy są jaśniejsze, niż były u pozostałych dziewczyn, i jest bardzo silna. Jej małe rączki są wszędzie i trudno je kontrolować, a ona już sama podnosi główkę, by się rozejrzeć! Jest naszym cudownym dzieckiem i jesteśmy wszyscy bardzo wdzięczni za to, że ją mamy. Mamy na jej punkcie kompletną obsesję!

Mama po urodzeniu dziecka

Milla przyznała, że oczywiście będzie wstawiała więcej zdjęć, ale aktualnie cała rodzina jest wykończona. Po Jovovich nie widać jednak cienia zmęczenia. Na zdjęciu pokazała się w pełnym makijażu z ustami pomalowanymi na czerwono. Trzeba przyznać, że wygląda świetnie.

 

Poród: czasem przebiega sprawnie, ale bywa, że się przedłuża

Zobacz wideo
Więcej o: