Biedronka rozdaje wyprawki dla noworodków. Co się w nich znajduje i co zrobić, aby je dostać?

Biedronka przygotowała paczki dla dzieci, które urodzą się w tym roku. Wyprawka dla noworodków będzie zawierała produkty pielęgnacyjne. Co dokładnie?

Biedronka rozdaje wyprawki dla noworodków

Dyskont przygotował paczki dla rodziców dzieci, które urodzą się w 2020 roku. Co znajdzie się w wyprawce z Biedronki? Paczka powitalna zawiera trzy różne produkty: 14 sztuk jednorazowych pieluszek w rozmiarze drugim, paczkę nawilżanych chusteczek (64 szt.), paczkę patyczków higienicznych dla niemowląt (70 szt.), a także list gratulacyjny.

Wyprawka dla noworodków z Biedronki. Jak ją dostać?

Akcja Biedronki rozpoczęła się 3 lutego. Aby otrzymać paczkę powitalną, należy zarejestrować się w Dada Club. Konto mogą założyć także rodzice, którzy dopiero spodziewają się dziecka - wyprawkę otrzymają, gdy ich dziecko przyjdzie na świat. Ważne: do programu mogą zgłosić się także opiekunowie prawni. Wypełniając formularz rejestracyjny, musimy podać dane swoje oraz dziecka, m.in. datę urodzenia, płeć, a także numer aktu urodzenia córki lub syna. Na jedno dziecko otrzymamy jedną paczkę. Wyprawka z Biedronki zostanie przesłana za pośrednictwem Poczty Polskiej, bez zbędnej zwłoki - maksymalnie w ciągu siedmiu dni od potwierdzenia uczestnictwa. Akcja trwa do końca roku (lub do wyczerpania zapasów). Szczegóły znajdziecie w regulaminie akcji.

O czym powinniśmy pamiętać, kompletując wyprawkę dla noworodka?

Zobacz wideo
Więcej o: