Znana mama pokazała figurę po ciąży bliźniaczej: Brzuszek mam jak z drugiego trymestru

Paula Tumala, świeżo upieczona mama bliźniąt, na Instagramie zaprezentowała, jak jej ciało wygląda niespełna trzy tygodnie po porodzie. Modelka i celebrytka zachęca do samoakceptacji, choć - jak przyznała - sama miała problem z liczeniem kilogramów.

Mama bliźniąt pokazała figurę po ciąży

Paula Tumala to modelka znana najbardziej z odważnych teledysków Donatana i (byłego już) związku z Marcinem Gortatem. Teraz celebrytka musi odnaleźć się w nowej roli - mamy. W połowie stycznia ona i jej partner powitali na świecie dwie córki bliźniaczki. Od porodu minęły niespełna trzy tygodnie, a modelka pokazała na Instagramie, jak teraz wygląda jej figura. Pozuje w obcisłej sukience opinającej każdy centymetr ciała. 

 

Znana mama o swoim ciele

Znane mamy rzadko - nawet po ciąży - pokazują w sieci brzuchy bez wyraźnie zarysowanych mięśni czy idealnie napiętej skóry. Tumala, która sama jest modelką, specjalnie postanowiła przełamać ten trend. 

Kiedyś każdy kilogram był dla mnie problemem i czułam się źle sama ze sobą, dzisiaj mam brzuszek z drugiego trymestru i nawet mi to nie przeszkadza, a wręcz odwrotnie pokochałam go jak własny

- pisze mama bliźniąt.

Przed ciążą Tumala bardzo dbała o swój wygląda. Jednym z jej sekretów była "kuloodporna kawa". Ma wspomagać odchudzanie i przyspieszać metabolizm. Czym jest? Zobacz w naszym wideo:

Zobacz wideo

Paula Tumala zachęca inne kobiety do samoakceptacji. Przekonuje, że wygląd nie jest najważniejszy, o czym przekonała się dopiero zostając mamą. Macierzyństwo zmieniło jej priorytety. 

Ja przez 32 lata dbałam o nienaganną sylwetkę, zwracałam uwagę na to, by dobrze się prezentować sama przed sobą, a dzisiaj już wiem, że to, co w życiu najważniejsze, to moje dwa skarby i tatuś

- pisze Tumala. 

Paula Tumala urodziła bliźnięta

Paula Tumala informację o narodzinach córek podała 14 stycznia. Znana mama zdradziła też, jak nazwała dzieci. Razem z jej partnerem nie zdecydowali się na żadne ekscentryczne imiona, lecz postawili na te z tradycyjnym rodowodem. Zobacz:

Więcej o: