Radosław Majdan przyznał, co musi robić podczas ciąży Małgorzaty Rozenek. "To jedyna rzecz, w której się nie dogadaliśmy"

Radosław Majdan na swojego Instagrama wstawił zdjęcie z Małgorzatą Rozenek. Pod fotografią napisał post, w którym przyznał, czego nie lubi robić i robi to tylko dlatego, że żona jest w ciąży.

Ciąża Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spodziewają się swojego pierwszego, wspólnego dziecka. Po długich próbach parze udało zajść się w ciążę dzięki metodzie in vitro. O wesołej nowinie jako pierwszy na swoim Instagramie poinformował Radosław. Porodu możemy spodziewać się około czerwca 2020 roku.

Małgorzata Rozenek przez przypadek pokazała ciążowy brzuszek

Zobacz wideo

Radosław o ciąży Małgorzaty Rozenek

Niedawno Radosław Majdan na swojego Instagrama wstawił zdjęcie z żoną ze wspólnego spaceru. W poście przyznał, że nie lubi spacerować, ale robi to dla ciężarnej żony:

To jedyna rzecz, w której się nie dogadaliśmy. Ja nie lubię spacerować, ale w obecnym stanie nie mam wyjścia.
 

Fani skomentowali post Radosława. Jedna z obserwatorek napisała: "To się zmieni, jak wasze cudo przyjdzie na świat. Spacery z wózkiem są całkiem czymś innym, może je polubisz i Małgosia będzie zadowolona". Inna dodała: "Czy wy wszyscy piłkarze macie jakiś uraz do spacerów? Mój były partner też piłkarz i też nie lubił spacerów".

Więcej o: