Córka Olgi Frycz zaprzyjaźniła się dziewczynką z Birmy. Uroczo przekręciła imię Heleny

Olga Frycz i jej córka Helena pojechały na wakacje do Tajlandii. Córka aktorki nawiązała tam nawet przyjaźnie. Razem z dziewczynką z Birmy wspólnie bawią się na tarasie domku aktorki. A czym? Znana mama pokazała, jakie zabawki spakowała córce na wyjazd.

Olga Frycz na wakacjach

Olga Frycz razem z Mają Bohosiewicz i jej rodziną pojechała na długi urlop do Tajlandii. Aktorki czas spędzają, opalając się na plaży, chodząc na jogę i masaże, a przede wszystkim spędzając czas z dziećmi. Dwuletnia córka Olgi Frycz znalazła sobie nawet przyjaciółkę - dziewczynkę z Birmy. W tym wieku nieznajomość wspólnego języka do komunikacji nie stanowi jeszcze problemu. Drobne trudności pojawiły się tylko z wymową imion. 

Jej imię jest tak skomplikowane, że po kilkunastu próbach wypowiedzenia go stanęło na Lily, a Helena to po prostu Keleda

- napisała na Instagramie Olga Frycz

 

Zabawki dla dzieci. Co spakowała Olga Frycz?

Posiadanie nowej koleżanki niesie ze sobą dodatkową korzyść w postaci możliwości pobawienia się nowym zabawkami. Ze zdjęcia Olgi Frycz dowiadujemy się, co znana mama spakowała do walizki córki na tak długą podróż. Przede wszystkim postawiła na książeczki (np. "Ulica Czereśniowa - Lato", "Pucio uczy się mówić" czy "Wielka księga dźwięków") oraz drewniane zabawki (klocki, sortery).

Kupując dziecku zabawki, zwłaszcza na wakacjach zagranicą, warto zwrócić uwagę, czy nie stanowią zagrożenia dla naszego dziecka. Zobacz w naszym wideo, na co zwrócić uwagę i kiedy lepiej zrezygnować z zakupu:

Zobacz wideo

Mama w podróży

To nie pierwsza tak daleka podróż Olgi Frycz z córką. Wcześniej poleciała z nią na Bali. Na podstawie swoich doświadczeń aktorka ma dla mam rady, co robić, by lot "nie był koszmarny". 

Więcej o: