Mama pierwszy raz dała dziecku spróbować loda. Jego reakcja? Wyraża więcej niż słowa

Jeżeli coś może rozchmurzyć was w ten przygnębiający deszczowy dzień, to, poza kubkiem dobrej kawy, może być wideo, które udostępniła m.in. Eva Longoria. Oto, co czuł każdy z nas, próbując lodów po raz pierwszy.

Dziecko próbuje lodów po raz pierwszy

A gdybyście mogli przywołać wspomnienie chwili, która zmieniła całe wasze przyszłe życie, która sprawiła, że nic już nie było takie samie - chwili, gdy po raz pierwszy dano wam spróbować lodów... Jeśli byłoby to możliwe, z całą pewnością wyglądalibyście podobnie jak dziewięciomiesięczna Blakely, która w ostatnich dniach zawładnęła internetem. Filmik, gdy próbuje pierwszy raz w życiu lodów, udostępniła nawet Eva Longoria. 

 

Rodzice zaskoczeni reakcją dziecka

Po chwili totalnego zdziwienia i zachwytu, dziewczynka przyssała się do gałki i złapała ją obiema rączkami. Rodzice byli zdziwieni jej pełną ekspresji reakcją. Nie zamierzali tego też specjalnie nagrywać. 

Z ręką na sercu, nie mam pojęcia, czemu właściwie zaczęłam to nagrywać. Nigdy nie robię takich rzeczy. Siedziała na kolanach mojego męża, tyłem do mnie. Nagle usłyszałam jego śmiech. Śmiał się z jej miny po tym, jak dał jej spróbować loda. Poprosiłam, by ją odwrócił. Też zaczęłam się śmiać i pomyślałam, że to nagram

- powiedziała mama dziewczynki Brittani Jernigan w rozmowie z "Today".

Kto nie lubi lodów? Lepiej jednak zamiast kupować te z cukierni, zrobić je samemu. Będą zdrowsze i równie smaczne. Zobacz w naszym wideo, jak się do tego zabrać:

Zobacz wideo
Więcej o: