Ewa Mrozowska z Goggle Box sześć tygodni temu urodziła dziecko. "Zostało mi pięć kilogramów"

Ewa Mrozowska na swojego Instagrama wstawiła zdjęcie w obcisłej sukience. Szczerze wyznała, ile kilogramów przytyła w ciąży, a ile jej jeszcze zostało do zrzucenia.

Mama po porodzie

Ewa Mrozowska to uczestniczka show TTV pt. "Gogglebox". Niedawno po raz pierwszy została mamą. Radosną informacją podzieliła się za pośrednictwem swojego Instagrama. Ostatnio na swój profil wstawiła zdjęcie w białej, obcisłej sukience, która podkreśla jej kształty. Napisała:

Dziewczyny, minęło sześć tygodni od porodu, czas na podsumowanie. Wiem, że wiele z was to ciekawi. W ciąży przytyłam 14,5 kilograma. Zostało mi pięć kilogramów, chciałabym jeszcze zrzucić dwa kilogramy, ale nie chcę się już katować dietami i nadmiernymi ćwiczeniami.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o porodzie

Zobacz wideo

Mama szczerze o porodzie

Ewa napisała, że zazwyczaj kobiety przestają się akceptować po porodzie, ale u niej "stał się cud". Przyznała, że w końcu się zaakceptowała. Odkąd skończyła 17 lat, miała problem z akceptacją swojego ciała. Jako nastolatka nabawiła się anoreksji. Dodała, że już nie może mieć rozmiaru 34. I dziękuje za "transformację psychiczną" swojemu synowi Leonowi.

 

Komentarze fanek

Fanki Ewy skomentowały jej post. Pisały, że pięknie wygląda i dużo lepiej jest jej, kiedy ma pięć kilo więcej. Dodawały, że jest bardziej kobieca, a kilogramy jej służą. Kobiety pod zdjęciem pisały:

"Na zdjęciach bardzo wyraźnie widać przemianę z dziewczyny w kobietę. Zmienia się ciało, twarz. Macierzyństwo ci służy".

"Jesteś teraz dużo bardziej kobieca niż przed ciążą".

"Ewa, kobieto przecież ty wyglądasz jak milion dolarów. Mimo tych, jak to twierdzisz, kilku kilogramów nadwagi. Nie zmieniaj się, bo nie ma co zmienić piękna".

Więcej o: