To będzie najlepszy przyjaciel Archiego? Projektantka spodziewa się syna. "Meghan udzieliła jej wielu rad o macierzyństwie"

Meghan Markle podzieliła się radami na temat macierzyństwa z projektantką mody Mishą Nonoo. Projektantka spodziewa się dziecka. Zdradziła, że to będzie chłopiec. Media sugerują, że może on być najlepszym przyjacielem Archiego.

Niedawno dowiedzieliśmy się, kim są rodzice chrzestni Archiego. Pisaliśmy o tym w artykule: Chrzestni Archiego to mentorzy z dzieciństwa księcia Harry'ego. Do tej pory ich tożsamość była tajemnicą. Teraz media sugerują, kto może być najlepszym przyjacielem chłopca. Czy to będzie syn Mishy Nonoo? Amerykańsko-brytyjska projektantka mody ogłosiła, że spodziewa się dziecka. W rozmowie z "People" zdradziła, że to będzie chłopiec. Jego ojciec to Mikey Hess, mąż projektantki. 

Kim jest Misha Nonoo i co ma wspólnego z Meghan?

Misha Nonoo urodziła się w Bahrajnie, a wychowała w Londynie. Wykształcenie zdobyła w Paryżu. Projekty Mishy  były inspiracją dla księżnej Sussex, gdy tworzyła swoją charytatywną kolekcję dla kobiet, wracających na rynek pracy.

Meghan Markle nosiła ubrania, zaprojektowane przez Mishę Noono jeszcze przed tym, jak została księżną. Kobiety są przyjaciółkami. W związku z tym, że projektantka jest w ciąży i spodziewa się syna, będzie miała z Meghan jeszcze więcej wspólnego. Jak podaje "Daily Mail", Misha otrzymała wiele rad na temat macierzyństwa od Meghan Markle. Kobiety przyjaźnią się od lat.  Ich synów nie będzie dzieliła duża różnica wieku, dlatego fani uważają, że chłopcy będą się przyjaźnić.

Megxit przykrył Brexit. Książe Harry i Meghan Markle idą na swoje. Jak bardzo uderzą w biznes royalsów?

Zobacz wideo
Więcej o: