Joanna Moro urodziła! Pokazała pierwsze zdjęcia ze szpitala. Na jednym dobrze widać twarz dziecka

Joanna Moro urodziła! Tę radosną nowinę przekazała sama świeżo upieczona mama. Trzecie dziecko aktorki przyszło na świat w piątek rano w warszawskim szpitalu położniczym przy ulicy Inflanckiej.

Joanna Moro urodziła

Joanna Moro po raz trzeci została mamą. Aktorka pokazała na swoim Instagramie pierwsze zdjęcia ze szpitala. Widać na nich, jak karmi piersią, ale nie tylko. Moro nie chce także ukrywać twarzy dziecka, na jednym z ujęć dokładnie ją pokazała. 

Od dziś rano jest już z nami nasza kochana kruszynka, Nasza miłość i wielka radość

- napisała w najnowszym poście Joanna Moro.

 

Joanna Moro - dzieci

Joanna Moro w piątkowy poranek została mamą po raz trzeci, tym razem doczekała się córki. 35-letnia aktorka i jej mąż Mirosław Szpilewski mają bowiem już dwóch synów - Mikołaja i Jeremiego. 

Czuję się znowu jak mała dziewczynka ciesząca się, że będzie miała wózeczek z laleczką

- pisała Moro na Instagramie, gdy informowała fanów, że zostanie mamą dziewczynki.

Joanna Moro kontrowersje

Joanna Moro w ostatnich miesiącach ciąży wzbudziła w sieci kontrowersje. Wszystko przez morsowanie - czyli kąpiele w zimnej wodzie, których aktorka jest fanką już od wielu lat. Będąc w trzeciej ciąży, nie zrezygnowała z ulubionej rozrywki. Wielu fanów krytykowało ją, że postępuje nieodpowiedzialnie. Moro jednak miała dla nich życzliwą, choć zdecydowaną odpowiedź. Zacytowała też stanowisko jej lekarza:

Zobacz wideo, jak Joanna Moro morsuje w ciąży:

Zobacz wideo
Więcej o: