Wzruszający wpis żony Kobego Bryanta. "Pocieszam się, wiedząc, że zarówno Kobe, jak i Gigi wiedzieli, że są tak bardzo kochani"

Vanessa Bryant na swoim Instagramie opublikowała post, w którym szczerze wyznała, co czuje po stracie męża i córki.

Mama i dzieci po stracie taty

Koszykarz Kobe Bryant zginął w katastrofie helikoptera na wzgórzach Calabasas niedaleko Los Angeles. W wypadku zginęli wszyscy pasażerowie, w tym 13-letnia córka sportowca - Gianna. Żona Kobego, Vanessa Bryant, przerwała milczenie po śmierci męża i córki. Na Instagramie opublikowała pierwsze oficjalne oświadczenie w sprawie niedzielnej katastrofy. Podziękowała wielu ludziom w imieniu córek i swoim za to, że okazali im wsparcie i miłość w tym strasznym dla nich czasie. Dodała:

Dziękuję za wszystkie modlitwy. Zdecydowanie ich potrzebujemy. Jesteśmy całkowicie zdruzgotani nagłą utratą mojego ukochanego męża Kobego - niesamowitego ojca naszych dzieci; i moją piękną, słodką Gianną - kochającą, zamyśloną i cudowną córką oraz niesamowitą siostrą Natalii, Bianki i Capri.
 

Wyznanie żony i mamy

Vanessa napisała, że jest zdruzgotana całą sytuacją i jest duchem ze wszystkimi rodzinami, które w niedzielę straciły swoich bliskich w katastrofie helikoptera. "W tej chwili nie ma wystarczającej liczby słów, aby opisać nasz ból. Pocieszam się, wiedząc, że zarówno Kobe, jak i Gigi wiedzieli, że są tak bardzo kochani" - dodała. Ujawniła również, że ustanowiono specjalny fundusz, aby wspomóc rodziny pozostałych ofiar tragedii. Przyznała, że ma nadzieję, że plany męża i córki związane z rozwojem projektów sportowych będą nadal wspierane.

Dzień, który wstrząsnął Polską

Zobacz wideo
Więcej o: