Małgorzata Rozenek wyznała, że poroniła bliźniaczą ciążę w 11. tygodniu

Małgorzata Rozenek w rozmowie w TVN opowiedziała o ciąży. Szczerze wyznała, że kiedyś poroniła w 11. tygodniu. Spodziewała się bliźniaków.

Małgorzata Rozenek poroniła bliźniaczą ciążę

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan długo starali się o dziecko. Niestety wiele razy im się to nie udawało. Po upływie czasu skorzystali z metody in-vitro. Aktualnie para spodziewa się maleństwa. W wywiadach Małgosia opowiadała o tym, że dwukrotnie poroniła ciążę.

Małgorzata Rozenek przez przypadek pokazała ciążowy brzuszek

Zobacz wideo

Mama o ciąży i poronieniu

Niedawno w wywiadzie w TVN z Agatą Młynarską rozmawiały o metodzie in vitro. Omówione zostały podstawowe założenia, przebieg i mity dotyczące tego procesu. Rozmowa z in vitro szybko przeszła na temat poprzednich ciąż. Małgosia w wywiadzie wyznała:

Moja droga do trzeciej ciąży była tak trudna i emocjonalnie wyczerpująca. Najtrudniejszy był moment, jak poroniłam ciążę w prawie 11. tygodniu. Była to ciąża bliźniacza.

Aktualnie przyszła mama pracuje nad fundacją, która ma pomóc parom mającym problem z  niepłodnością. Na dniach ma ruszyć oficjalna strona internetowa. Małgosia apeluje do kobiet, aby nie zwlekały z macierzyństwem.

Więcej o: