Marina na bogato w Zakopanem z oryginalnym wózkiem. Podliczamy

Marina Łuczenko-Szczęsna na swojego Instagrama wstawiła zdjęcie z urlopu w Zakopanem. Pokazała, jakim wózkiem wozi swoje dziecko. Jest zdecydowanie droższy niż innych gwiazd.

Mama i dziecko

Piosenkarka Marina Łuczenko-Szczęsna i jej mąż Wojciech Szczęsny, są szczęśliwymi rodzicami syna Liama. W mediach społecznościowych pomimo wielu zajęć rodziców widać, że spędzają dużo czasu ze swoim dzieckiem. Ostatnio para wyjechała razem do Zakopanego.

Marina nagrała Liama, jak wypowiada swoje nazwisko

Zobacz wideo

Mama z oryginalnym wózkiem

Marina na swojego Instagrama wstawiła zdjęcie, na którym stoi z luksusowym wózkiem dziecięcym. Wózek ma charakterystyczne brązowe nadruki i kosztuje ponad 7 500 zł. Wyprodukowany jest we Włoszech i posiada wiele różnorodnych funkcji. Łatwo składa się za pomocą jednej ręki, ma przestronne siedzenie, wysokie oparcie i może być ustawiony przodem lub tyłem do rodzica. Idealnie nadaje się od urodzenia do wieku około 4 lat. Marina w poście napisała:

Uwielbiamy Zakopane. Bajeczna atmosfera, Pyszne jedzonko z góralską muzyką w karczmach i najpyszniejszy grzaniec. Kto się wybiera, z kim się minęłam, a kto aktualnie jest w Zakopanem?

Wózki innych mam

Inna sławne mamy również chętnie pokazują swoje pociechy w wózkach znanych firm. Ostatnio Natalia Siwiec pokazała wózek córki, który można zakupić już za 549 zł. Wózek Joanny Krupy kosztował 4 500 złotych, to i tak dużo mniej, niż wózek Mariny.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA