Anna Lewandowska pokazała, jaką naszykowała wyprawkę dla noworodka. Fanki zastanawiają się nad płcią dziecka

Anna Lewandowska na swojego Instagrama wstawiła zdjęcie z pierwszymi produktami do wyprawki dziecka. Poleciła, w jakie produkty warto się zaopatrzyć.

Wyprawka dla noworodka

Anna Lewandowska już za parę miesięcy urodzi drugie dziecko. Na swoje profile w mediach społecznościowych chętnie wstawia zdjęcia, na których pokazuje, jak ćwiczyć i odżywiać się podczas ciąży. Tym razem na Instagrama postanowiła wstawić pierwszą wyprawkę dla noworodka. Napisała:

Ale ten czas leci. Powoli zaczynam szykować wyprawkę. Myślę, że każda przyszła mama lubi to zajęcie - ja też.

Klara Lewandowska na obozie Anny

Zobacz wideo

Anna Lewandowska w ciąży

Na zdjęciu pokazała cztery rzeczy, które już zdążyła skompletować. Są to:

  • brązowy kocyk,
  • butelka do picia,
  • zabawka zebra,
  • pierwszy album.

Poleciła, aby używać zdrowych kosmetyków, jeść zdrowo i trenować. Zapytała też swoje fanki, czy mają swoją listę najpotrzebniejszych rzeczy.

Wyprawka dla noworodka innych mam

Inne mamy zauważyły, że wszystko jest w stonowanych kolorach i zaczęły zadawać pytania, czy to będzie chłopiec. Chętnie pisały swoje propozycje do wyprawki. Jedna z obserwatorek skomentowała:

"Oczywiście musi być album pierwszy roczek, do tego butelki, smoczki, supermiękki kocyk itp. Ja już nie pamiętam, jak to jest mieć maluszka. Moja młodsza córcia ma pond cztery latka, ale ten wiek też jest super. Wszystkiego dobrego Aniu dla ciebie i maluszka".

 
Więcej o: