Weronika Rosati walczy z przeziębieniem córki. "Obie uparte, mają za swoje". Zdradza sposób na chorobę

Weronika Rosati podzieliła się na Instagramie swoim sposobem na przeziębienie. Niestety, choroba dopadła zarówno ją, jak i jej córkę Elizabeth. Jak sama napisała, "obie są uparte, bo nie lubią czapek, to teraz mają obie za swoje i chorują".

Weronika Rosati i sposoby na przeziębienie

Weronika Rosati i jej córka Elizabeth walczą aktualnie z przeziębieniem. Wiemy to z Instagrama aktorki, na którym podzieliła się domowym sposobem na walkę z chorobą. Sławna mama podaje córce domowej roboty bulion warzywny. Nudę natomiast wspólnie zabijają, oglądając "Epokę lodowcową" i układając puzzle

Obie uparte, bo nie lubią czapek to teraz mają obie za swoje i chorują. Przynajmniej mają w końcu czas na wszystkie części "Epoki lodowcowej" i złożyły wszystkie puzzle sto razy. Domowy warzywny bulionik się gotuje, a my przytulone narzekamy sobie nawzajem na naszą chorobę. Dziś odmawiamy selfies 

- napisała pod wspólnym zdjęciem z Elizabeth Weronika Rosati. 

 

Przeziębienie. Jak sobie pomóc?

Weronika Rosati we wspomnianym poście, poprosiła też fanki o podpowiedzi, jakie są ich domowe sposoby na przeziębienie

Herbata lipowa z sokiem z malin.
Na katar najlepszy jest amol - na dużą łyżkę wlać ok. 10-15 kropli, podpalić, a kiedy się wypali, powąchać to, co zostało na łyżce i nos odetkany.
Mleko z czosnkiem albo herbatka z imbirem.
Mikstura z wyciśniętej cytrynki, do tego miód i plasterek imbiru.

Poza wspomnianymi przez fanów Weroniki Rosati sposobami na przeziębienie, polecamy świetną odpornościową miksturę z warzyw. Zrobienie jej zajmuje kilka chwil. Recepturę zobaczysz w naszym wideo:

Zobacz wideo
Więcej o: