Blake Lively pierwszy raz na czerwonym dywanie po trzecim porodzie. Sukienka podkreśliła jej kształty

Blake Lively łączy karierę z macierzyństwem. Niedawno urodziła trzecie dziecko, a teraz pojawiła się na czerwonym dywanie. Założyła sukienkę, która podkreśliła jej kształty.

Blake Lively, amerykańska aktorka znana m.in. z serialu "Plotkara" i filmu "Stowarzyszenie wędrujących dżinsów" pojawiła się na premierze filmu "The Rythm Section" w Nowym Jorku. Celebrytka niedawno urodziła trzecie dziecko. 

Ojcem dzieci jest Ryan Reynolds, z którym aktorka poznała się w 2011 roku na planie filmu "Green Lantern". Rok później para wzięła ślub. Blake Lively i Ryan Reynolds są jednym z najpopularniejszych i zgodnych małżeństw w Hollywood. Mają jeszcze dwie córki - James (ur. 2014) i Ines (ur. 2016). Aktorka zanim poznała swojego przyszłego męża spotykała z Penn’ym Badgley, z którym była w związku przez kolejne trzy lata. Później przez pięć miesięcy była partnerką Leonardo DiCaprio.

Blake Lively podkreśliła ciało po ciąży

Aktorka zachwyciła fanów wyglądem. Była ubrana w czarną, aksamitną suknię bez ramiączek. Dopełniła swoją elegancką stylizację skórzanymi butami i długimi rękawiczkami. Zdecydowała się także na dużą ilość biżuterii

Niedawno pisaliśmy o tym, że Blake Lively przygotowała listę obowiązkowych produktów dla przyszłych rodziców. Przygotowała zestawienie niezbędnych rzeczy. Zostało podzielone na osiem części. Są tam pieluchy, akcesoria do karmienia, czy produkty do pokoju dziecięcego. Jest też sekcja dla mam, w której aktorka umieściła rzeczy, które mogą się przydać kobietom (np. herbatka laktacyjna). Na uwagę zasługuje biblioteczka. Znalazły się tam książki dla dzieci, które Blake czyta swoim pociechom.

Jak Agnieszce Kaczorowskiej udało się wrócić do formy po ciąży?

Zobacz wideo
Więcej o: