Małgorzata Socha szczerze o tym, jak połączyć macierzyństwo i pracę

Małgorzata Socha wyznała ostatnio, jaki ma sposób na to, aby połączyć codzienne obowiązki, pracę i wychowywanie dzieci. Znajduje czas na wszystko. Co jest jej złotą metodą?

Małgorzata Socha to aktorka i mama trójki dzieci: Zosi, Basi i Stasia. Pomimo wielu produkcji filmowych, w których aktorka bierze udział, wiele czasu spędza ze swoimi dziećmi. Można to zaobserwować w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje zdjęcia ze wspólnie spędzonych momentów.

Małgorzata Socha i Anna Lewandowska trenują z dziećmi

Zobacz wideo

Mama o macierzyństwie

Aktorka w rozmowie z reporterką jastrzabpost.pl opowiedziała, jak czuje się w roli mamy pracującej. Przyznała, że w domu z dziećmi czuje się najlepiej, ale kiedy wychodzi na pokazy i premiery, może w pełni czuć się kobietą, nie tylko mamą. 

Dobrze się czasem pomalować, poczuć kobietą, założyć sukienkę. Staram się nie myśleć o tym, że czegoś mi się nie chce, bo nie ma takiej możliwości. Jak ma się trójkę dzieci, to musi mi się chcieć, żeby to wszystko szło do przodu. Nie mam takich rozterek egzystencjalnych, bo wiem, że nie ma na to przestrzeni.

Niania dla dzieci

Małgorzata wyznała, że znalazła idealną nianię, która w momencie, kiedy aktorka musi wyjść do pracy, zajmuje się dziećmi. Dodała, że jest bardzo zadowolona ze swojej opiekunki i traktuje ją jak bliską osobę. "Mamy naszą niezawodną nianię, która jest z nami całe lata. Ja jestem taką osobą, która bardzo przywiązuje się do ludzi i jak komuś zaufam i kogoś pokocham, to jesteśmy ze sobą na dobre" - mówi Socha.

 
Więcej o: