Natalia Siwiec do Meksyku zabrała nowy wózek. Cena? Zdziwicie się. Jest wyjątkowo tani

Natalia Siwiec poleciała z rodziną do meksykańskiego kurortu Tulum. Modelka wzięła w podróż nowy wózek dla Mii. Okazuje się, że model, który wybrała, wcale nie kosztuje fortuny. Co może być zaskoczeniem, patrząc na jej poprzednie wybory.

Natalia Siwiec pokazała nowy wózek

Natalia Siwiec na swoim Instagramie  już od kilku dni regularnie przedstawia fotorelację z rodzinnych wakacji w Tulum w Meksyku. Fani mogli się między innymi dowiedzieć, że modelka na tę podróż zaopatrzyła Mię w nowy wózek. Modelka zdecydowała się na lekką spacerówkę GB Pockit Plus.

 

Zobacz w naszym wideo, jak Mia zareagowała na lot helikopterem:

Zobacz wideo

Wózek dla dziecka w rozsądnej cenie

Model, który wybrała Natalia Siwiec, dobrze sprawdzi się podczas podróży samolotem. Jak zachwala producent, wygodnie się składa i waży 4,9 kg. Co jednak najbardziej zaskakujące to fakt, że nie kosztuje fortuny. W internecie wózek Siwiec można znaleźć już za 549 zł. Nadal relatywnie nie jest to mała kwota, jednak w porównaniu z innymi wózkami modelki, zaskakuje.

Przypomnijmy, że Natalia Siwiec jeszcze niedawno woziła Mię w charakterystycznym wózku ze złotymi skrzydłami marki Cybex. Koszt cacka zaprojektowanego przez Jeremy'ego Scotta, amerykańskiego kreatora mody, dyrektora kreatywnego marki Moschino to około 12 tysięcy złotych! Co jeszcze kupują dzieciom modne mamy? Przeczytasz o tym w naszym artykule:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.