Agnieszka Kaczorowska zmieniła dziecku dietę. "Zdecydowaliśmy się na BLW"

Agnieszka Kaczorowska jest zachwycona macierzyństwem. W "Pytaniu na śniadanie" opowiedziała o tym, jak radzi sobie w roli mamy. Zdradziła też, że zdecydowała się na zmianę diety dziecka.

Agnieszka Kaczorowska sześć miesięcy temu została mamą. Od tej pory często mówi o macierzyństwie. Aktorka, jak sama stwierdziła, jest krytykowana przez fanki za idealizowanie rodzicielstwa. Internauci twierdzą, że nie zawsze jest uroczo. Rodzice przechodzą przez trudne chwile. Kaczorowska jednak wyjaśniła:

Skupiamy się na radosnych chwilach.

Kaczorowska chce cieszyć się macierzyństwem, mimo że czasem też się denerwuje, nie śpi w nocy i płacze.

Agnieszka Kaczorowska o diecie córki

Agnieszka Kaczorowska zdecydowała o tym, że będzie żywiła córkę zgodnie z zasadami diety BLW (Baby Led Weaning). W Polsce metoda nazywana jest "Bobas Lubi Wybór". Dieta polega na tym, że dziecko samo wybiera to, na co ma ochotę w danym momencie. Wystarczy położyć przed nim kilka produktów dostosowanych do jego wieku i potrzeb. Dziecko samo decyduje, co zje. 

BLW to metoda, którą wybiera wielu celebrytów. Zdecydowała się na nią także m.in. Meghan Markle. Powiedział o tym specjalista ds. rodziny królewskiej, Omid Scobie, w rozmowie dla Yahoo UK "The Royal Story". Dowiedział się od kucharzy, że posiłki przygotowywane dla Archiego są "organiczne, sezonowe, świeże i bardzo proste". Była kucharka rodziny królewskiej Carolyn Robb opowiedziała mu, że książę i księżna Sussex wszystko chcą robić sami. 

Agnieszka Kaczorowska o karmieniu piersią

Zobacz wideo
Więcej o: