Blanka Lipińska nie chce mieć dzieci. Podała powód. Wspomina swoje dzieciństwo

Blanka Lipińska jest autorką "365 dni". Pisarka zdradziła, dlaczego nie chce zostać matką. Przyznała, że jest podobna do swojej rodzicielki.

Blanka Lipińska w wielu wywiadach powiedziała, że nie czuje instynktu macierzyńskiego, nie chce mieć dzieci i nie miałaby na nie czasu. W rozmowie z WP po raz kolejny przyznała, że nie chce zostać matką. Zdradziła powód tej decyzji. 

Dlaczego Blanka Lipińska nie chce zostać mamą?

W programie "W łóżku z Oskarem", który jest emitowany na WP, Blanka Lipińska wspomniała, jak wyglądało jej dzieciństwo. Jej mama bardzo pilnowała zasad. Pisarka stwierdziła, że jest podobna do mamy i właśnie dlatego nie chce mieć dzieci.

Od mamy zawsze trzeba odebrać telefon, bo inaczej myśli, że coś się stało. Zabili cię albo inne… I dlatego nigdy nie będę matką, bo ja, jak moja rodzicielka, też mam czarnowidztwo

- powiedziała pisarka, która uważa "przewrażliwienie" zdominowałoby jej życie i rodzicielstwo. 

Kiedyś mieliśmy być z bratem o 23:00 w domu, było za jeden, a już widziałam w oddali czerwony punkcik w naszej bramie. To mama tam paliła papierosa, już tam stała. My się nigdy dlatego nie spóźnialiśmy. Tata już mówił, że mamę bolała głowa i miała problemy z żołądkiem

- dodała. 

<<Reklama>> Książki Blanki Lipińskiej dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Blanka Lipińska promuje swój film "365 dni", który ukaże się w kinie już w lutym. Oto zwiastun:

Zobacz wideo
Więcej o: