Tata wielozadaniowy. Dowbor pokazał, co robi, kiedy odwiezie córkę na zajęcia. Szanujemy

Maciej Dowbor niedawno wstawił na swojego Instagrama zdjęcie "w sukience" z ręcznika. Pokazał, jak trenuje, kiedy córka jest na zajęciach. Trzeba przyznać, że dziennikarz wykazał się sporą wytrwałością. Nie umknęło to uwadze jego fanów.

Tata na medal

Maciej Dowbor jest dziennikarzem, prezenterem telewizyjnym i mężem Joanny Koroniewskiej, z którą ma dwie córki - Helenę i Janinę. Jak każdy rodzic, musi radzić sobie z ograniczoną ilością czasu. Ostatnio na swojego Instagrama wstawił swoje zdjęcie, na którym owinięty jest ręcznikiem i pokazuje, że wszystko jest w porządku.

Plan taty na wolny czas

Dziennikarz przyznał, że nie może narzekać na nadmiar czasu wolnego. Napisał, że po odprowadzeniu córki na zajęcia przebiera się na dworze i idzie biegać.

I jak wam się podobam w sukience?! To się nazywa optymalizacja czasu. Szybkie bieganie w trakcie zajęć córki. No i ta wyrafinowana sztuka przebierania się na dworze i odświeżania przy użyciu mokrego ręcznika. Widok turystów na Starym Mieście... bezcenny.

Fani komentują kreatywność taty

Fanki Macieja skomentowały, że "jest moc". Jedna z obserwatorek żartobliwie napisała: "A tak dokładniej to wygląda na spódnicę". Inna dodała: "Na mnie zawsze dziwnie patrzą, jak się przebieram w aucie po treningu... Te kocie ruchy". Obserwatorki były zachwycone postawą celebryty:

Nie ma to, jak być kreatywnym w każdej sytuacji, brawo Maciek.
Też tak robię w trakcie zajęć córki. W godzinę szybka dycha wpada, a spojrzenia rodziców odbierających swe dzieci z zajęć - bezcenne.

Najważniejsze to dobrze zagospodarować swój wolny czas. Maciej pokazał, że dla chcącego nic trudnego. Swoją pomysłowością i wytrwałością na pewno zmobilizował niejedną osobę.

 
Więcej o: