Księżna Kate wspomina narodziny pierwszego dziecka. "Byłam odizolowana i odcięta"

Księżna Kate podczas ostatniej wizyty w Walii spotkała się z pracownikami, którzy organizują zajęcia sensoryczne dla dzieci. Wyznała im, że czuła się samotna po narodzinach pierwszego dziecka.

Księżna Kate odbyła podróż do Walii, gdzie spotkała się z członkami stowarzyszenia, które organizuje zajęcia sensoryczne dla dzieci. Spędziła cały dzień z podopiecznymi oraz tymi, którzy organizują dla nich zajęcia, a także lekarzami. Opowiedziała im, jak czuła się po narodzinach pierwszego dziecka. 

Księżna Kate czuła się samotna

Podczas zwiedzania ośrodka, w którym prowadzone są zajęcia sensoryczne dla dzieci, Kate wspominała okres po narodzinach pierwszego dziecka. Wyznała pracownikom ośrodka, że cieszyła się z narodzin swojego pierwszego dziecka, ale czuła się wtedy samotna, więc nie wspomina tego czasu najlepiej.

Byłam z maleńkim dzieckiem na wyspie Anglesey. Nie miałam tam żadnej rodziny, a mój mąż ciągle w nocy pracował. Czułam się odizolowana i odcięta

- powiedziała grupie.

Księżna Kate nie często zdradza szczegóły z życia prywatnego, więc zaskoczyła fanów tym wyznaniem. Członkowie rodziny królewskiej przeżywają teraz trudny czas, ponieważ niedawno Meghan i Harry ogłosili, że rezygnują z pełnienia w niej głównych ról.

Księżna Kate Kate tańczy z małym dzieckiem podczas wizyty w Bradford

Zobacz wideo
Więcej o: