Każda mama powinna zrobić to, co ona. Zdjęcie z wanny podbija internet

Mama trójki dzieci wpadła na idealny pomysł, jak odpocząć. Na swojego Facebooka wstawiła zdjęcie i post, w którym pokazała, jak należy się relaksować, kiedy mąż zajmuje się swoim hobby.

Mama o macierzyństwie

Jentri Gilbert Nelson jest prawniczką i mamą trójki dzieci. Pochodzi z Tennessee. Kiedy dziewięć lat temu poznała swojego męża Adama, powiedział jej, że poluje. Po paru latach wzięli ślub, ukończyli razem szkołę prawniczą i urodziły im się dzieci. Pomimo tych wszystkich zmian mąż nigdy nie zaniedbał swojej ukochanej rozrywki - polowania.

"Polowanie" mamy

Jentri na Facebooka wstawiła zdjęcie z wanny. W dodanym poście napisała, że ostatnie dwa lata były lepsze, ponieważ również zaczęła "polować".

Trudno było być samemu z dziećmi podczas sezonu na gołębie, jelenie, kaczki i indyki. Zajęło nam prawie trzy lata, aby dojść do kompromisu

Jak pokazuje zdjęcie, relaksująca kąpiel jest jej wersją "polowania". "W weekendy, kiedy mąż wraca do domu, mówię mu, że teraz moja kolej na polowanie, co naprawdę oznacza, że idę do sypialni i czytam książkę lub oglądam telewizję".

Idealny pomysł na odrobinę relaksu

Zobacz wideo

Mama zachęca inne mamy do odpoczynku

Mama zachęca inne kobiety, które nie mają dla siebie czasu, ponieważ zajęte są opieką nad swoimi rodzinami i domami, do takiego "polowania". Skierowała swoje słowa również do innych mężów, aby pozwalali na to swoim żonom. Wyjaśniła, że mężczyźni poświęcają czas na robienie rzeczy, które sprawiają im radość, podczas gdy ich żony opiekują się dziećmi. Post zdobył dużą popularność. Obserwatorki Jentri zaczęły komentować wpis i oznaczać swoich partnerów. 

Więcej o: