Hanna Lis 21 lat temu urodziła. Pokazała urocze, stare zdjęcia z córką

Hanna Lis opowiedziała niedawno, że choruje na endometriozę. Wyznała, że jej ciąże były przez to zagrożone. Dziennikarka jest jednak szczęśliwą mamą dwóch dziewczyn. Jedna z nich, Julka, przyszła na świat 21 lat temu.

Hanna Lis 21 lat temu została mamą. Z tej okazji postanowiła opublikować zdjęcie sprzed lat z córką, której złożyła życzenia. 

Miłość od pierwszego wejrzenia, która trwa dokładnie, co do dnia, 21 lat! Pięknych urodzin moja piękna Juliś

- napisała. 

 

Fani Hanny Lis są zauroczeni zdjęciem opublikowanym przez gwiazdę. 

Przepiękny widok. Serdeczności.
Piękna córka! Piękna mama! Miłość bez końca

- napisali w komentarzach. 

Hanna Lis podzieliła się smutną historią

Hanna Lis jakiś czas temu wyznała, że bała się o to, że nie uda jej się dotrzymać ciąży. To przez endometriozę, na którą choruje dziennikarka. Napisała: 

Te najpiękniejsze w życiu kobiety dziewięć miesięcy były dla mnie zarazem czasem największego lęku. Obie ciąże zagrożone przez endometriozę, ciężko wywalczone, cudem uratowane. Miałam farta, że choroba pozwoliła mi w ogóle zostać matką.

Endometrioza to nietypowa choroba, które dotyka coraz więcej kobiet w różnym wieku. W czasie jej przebiegu endometrium macicy zaczyna "przemieszczać się" i docierać do innych narządów zlokalizowanych w jamie brzusznej. (Sprawdź: Pięć objawów, które mogą o niej świadczyć). 

Czy Izabela Janachowska planuje kolejne dziecko?

Zobacz wideo
Więcej o: