Meghan Markle na spacerze z Archiem i psami. "Dziecko zaraz wypadnie" - piszą internauci

Meghan Markle wyszła na spacer z Archiem i psami. Paparazzi uchwycili ten moment. Zdjęcie pojawiło się w mediach społecznościowych. Tam internautki skrytykowały Meghan, za to, jak nosi chłopca w nosidełku.

Meghan i Harry wydali niedawno oświadczenie, w którym poinformowali o tym, że rezygnują z pełnienia głównych ról w rodzinie królewskiej. Meghan wygląda na zadowoloną z decyzji. Została ostatnio zauważona przez fotografów na spacerze z dzieckiem oraz dwoma psami - labradorem i beaglem.

 

Meghan trzyma dziecko w nosidełku

Księżna Sussex spacerowała uśmiechnięta z ośmiomiesięcznym Archiem po lesie w Vancouver w Kanadzie. Za Meghan Markle i Archiem podążali dwaj królewscy ochroniarze. Internauci skrytykowali Meghan za to, jak trzyma w nosidełku dziecko

Archie wygląda, jakby miał zaraz wypaść.
Jeden z pasów zsunął się. Biedne dziecko.
Dlaczego nie w wózku?

- czytamy w komentarzach. Nosidełko dla dziecka to coś, na co decyduje się wielu rodziców. Zakłada się go błyskawicznie, a dziecko dzięki niemu z perspektywy dorosłego człowieka odkrywa świat.

Jak korzystać z nosidełka dla dziecka?

Nosidełko przyczepia się pasami do ciała rodzica. Dziecko powinno mieć równomiernie rozłożony ciężar ciała, tak aby nie obciążać kręgosłupa osoby noszącej malucha. Jednocześnie dbamy w ten sposób o symetryczny układ samego dziecka ze względu na jego kręgosłup. Dziecko umieszcza się w nosidełku przodem do rodzica (na brzuchu i klatce piersiowej albo na plecach w przypadku starszych dzieci). 

Książę Harry osobiście odniósł się do całej sprawy związanej z rezygnacją z pełnienia ról w rodzinie królewskiej 

Zobacz wideo
Więcej o: