Chrzestni Archiego to mentorzy z dzieciństwa księcia Harry'ego. Do tej pory ich tożsamość była tajemnicą

Do tej pory tożsamość rodziców chrzestnych małego Archiego była utrzymywana w tajemnicy. Jednak Roya Nikkahah, królewska korespondentka poinformowała, że Harry i Meghan zdecydowali, że rodzicami chrzestnymi Archiego zostały trzy osoby i wiadomo, kto.

Książę William i Kate Middleton na rodziców chrzestnych swoich dzieci: księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Ludwika, wybrali najbliższych przyjaciół i krewnych. Zakładano, że Harry i Meghan pójdą w ich ślady i obdarują swoich najlepszych przyjaciół tym zaszczytem. Podobnie jak Meghan nie jest matką chrzestną dzieci księcia Wiliama, tak uważa się, że Kate nie jest matką chrzestną Archiego.  Roya Nikkah, królewska korespondentka powiedziała "The Times", że rodzicami chrzestnymi Archiego są trzy osoby. 

Kim są rodzice chrzestni Archiego?

Tiggy Pettifer, z domu Legge-Bourke, była ukochaną nianią księcia Williama i księcia Harry'ego. Od dawna mówi się, że jest matką chrzestną Archiego, a Nikkhah powiedziała "The Times", że Pettifer jest jedną z osób, które odegrały kluczową rolę w wychowaniu Harry'ego i jego brata Williama po śmierci ich matki Diany, księżnej Walii. Niania odegrała tak ważną rolę w życiu Harry'ego. 

Mark Dyer także odegrał ważną rolę w życiu młodego Harry'ego. Związany jest z dworem królewskim już od kilkudziesięciu lat. Został mentorem i bliskim przyjacielem synów Diany i Karola. 

Charlie van Straubenzee to jeden z najbliższych przyjaciół z dzieciństwa Harry'ego. Ludzie od dawna sugerowali, że Harry zdecyduje, że to Charlie będzie ojcem chrzestnym Archiego. Królewscy fani zapamiętali że Meghan i Harry byli obecni na ślubie Charliego van Straubenzee w sierpniu 2018 r. The Times potwierdził, że Charlie został jednym z rodziców chrzestnych Archiego. 

Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Zobacz wideo
Więcej o: