Sandra Kubicka wkrótce wyjdzie za mąż. Modli się do Boga o dziecko

Sandra Kubicka niedługo zostanie żoną. W ubiegłym roku wyznała, że ma problemy zdrowotne. Teraz napisała, że modli się o to, by mieć dziecko.

Sandra Kubicka ma zespół policystycznych jajników (PCOS). Często skutkiem tej choroby jest brak owulacji, a to wiąże się z problemami z zajściem w ciążę. W wywiadzie, którego udzieliła kilka miesięcy temu dla ofeminin.pl przyznała, że myśli o tym, aby zacząć starać się o dziecko. Teraz fani zapytali ją w mediach społecznościowych o plany macierzyńskie. Czy Sandra Kubicka zostanie niedługo mamą?

Sandra Kubicka: "Modlę się do Boga"

Modelka umożliwiła zadawanie pytań fanom na Instagramie. Mogli dowiedzieć się, jakie plany ma Sandra Kubicka na przyszły rok. Poruszono temat związku Sandry z Kaio. Modelka zdradziła, że niedługo będą wysyłać zaproszenia na ślub. Uroczystość ma odbyć się w lipcu, jednak nie będzie to ślub kościelny. Najpierw zorganizują niewielkie przyjęcie w Miami. Oficjalne wydarzenie będzie miało miejsce w Polsce. Jedna z internautek spytała także, czy Sandra Kubicka planuje mieć dziecko w najbliższym czasie. 

Modlę się do Boga o to, by móc mieć dzieci. Nie mogę się doczekać bycia mamą. To moje największe marzenie

- odpowiedziała gwiazda. 

Jak idą przygotowania do ślubu Sandry Kubickiej?

Zobacz wideo
Więcej o: