Milla Jovovich dziękuje Bogu za trzecią ciążę w jej wieku. Zaraz potem dodaje: Mam już dosyć! Kostki mam jak u słonia

"Każda mama w historii doświadczyła tego, jak ciężki jest ten ostatni miesiąc ciąży" - pisze na Instagramie 44-letnia Milla Jovovich. Aktorka w przerwotny sposób opisała swoje ostatnie chwile oczekiwania na trzecie dziecko.

Milla Jovovich w trzeciej ciąży

Milla Jovovich, aktorka znana przede wszystkim z filmu "Piąty element" czy serii "Resident Evil" jest w trzeciej ciąży. 44-letnia gwiazda dodała na swoim Instagramie przewrotny wpis o "urokach" trzeciego trymestru ciąży. Rodzi za dwa tygodnie. 

Jestem ogromnie wdzięczna za trzecią ciążę, zwłaszcza w moim wieku. Każdego dnia dziękuję Bogu za to błogosławieństwo, ale Boże jestem już na serio gotowa, by urodzić. (...) Chyba każda kobieta w historii doświadczyła tego, jak ciężki jest ten ostatni miesiąc. (...)  
 

Aktorce doskwierają ciążowe dolegliwości właściwe dla trzeciego trymestru, np. bezsenność czy zatrzymywanie wody. 

Mam ogromne słoniowe kostki, ból pleców, biegam do łazienki co 15 minut. A sen? Zapomnij. To jest najbardziej wkurzające, ponieważ jeśli trzecie dziecko będzie takim samym krzykaczem jak jego starsze rodzeństwo, to swoich powiek od środka nie będziemy oglądać przez kilka następnych lat. (...) Czuję, że jak tylko będę mogła włożyć skarpetki bez czerwienia się z wysiłku, będę mogła zrobić wszystko

Częstą dolegliwością w ciąży są też zaparcia. Specjalista wyjaśnia w naszym wideo, jak sobie z nimi bezpiecznie poradzić:

Zobacz wideo

Milla Jovovich i jej (trzeci) mąż  Paul W.S. Anderson brytyjski aktor, scenarzysta, producent filmowy oraz reżyser (nakręcił m.in. "Resident Evil", na planie którego poznał Jovovich) mają razem dwoje dzieci. Ich pierwsza córka, Ever, urodziła się w 2007. W 2015  przyszła na świat  córka Dashiel Edon.

 
Więcej o: