Anna Lewandowska nie śpi już kolejną noc. "Klarusię dopadło przeziębienie". Ma na to sposób. "Nie wygląda pysznie"

Anna Lewandowska pokazała jej sposób na przeziębienie. Trenerka leczenie choroby wspiera odpowiednią dietą. Na Instagramie zaprezentowała dwie tanie i proste do zrobienia potrawy, które wspomogą organizm w walce z wirusami.

Przeziębione dziecko? Lewandowska ma na to sposób

Anna Lewandowska już nie raz przekonywała, że w zależności od potrzeb organizmu, dietę trzeba odpowiednio zmodyfikować. Nie inaczej dzieje się w przypadku przeziębienia. Klara, córka trenerki, rozchorowała się, więc jej mama natychmiast ruszyła do kuchni. Przygotowała dwie rozgrzewające potrawy - zupę marchewkową i deser z kaszy jaglanej.

To wszystko dla mojej Klarusi, którą dopadło przeziębienie. Jaglanka może nie wygląda zbyt pysznie, ale jest pyszna

- mówiła na InstaStories Lewandowska.

Zobacz w naszym wideo, jak Lewandowska przygotowuje rozgrzewające potrawy dla Klary. 

Zobacz wideo

Potrawy na przeziębienie z przepisu Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska chorej Klarze przygotowała pożywną zupę marchewkową. Wzbogaciła ją rozgrzewającymi przyprawami: kurkumą i cynamonem. Co ciekawe, dodała do niej też... masła orzechowego. Na deser Klara będzie mogła zjeść kaszę jaglaną zmiksowaną z miodem, cynamonem i mlekiem roślinnym. Dodatkowo Lewandowska stosuje też okłady z gęsiego smalcu. 

Super rozgrzewa. Jest skuteczny na kaszel i przeziębienia

- zachwala specyfik Lewandowska. 

Więcej o naturalnych sposobach na przeziębienie przeczytasz w naszym artykule:

Anna Lewandowska czuwa przy dziecku

Choroba Klary wpływa na całą rodzinę. Córka Lewandowskich nie śpi już trzecią noc. Wielkimi krokami zbliżają się dwa obozy treningowe, więc Lewandowskiej przydałby się jej czas na odpoczynek. 

Trzecia nieprzespana noc... Znacie to mamuśki? Czuwanie całonocne nad swoim maluchem. A dwa obozy zbliżają się wielkimi krokami... Aaaaa... Mamy mają moc. Ale tatusiowie również!

- napisała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska nie śpi już trzecią noc. Czuwa przy KlarzeAnna Lewandowska nie śpi już trzecią noc. Czuwa przy Klarze Screen z Instagram.com/annalewandowskahpba/

Więcej o: