Dziecko zażartowało z mamy. Kobieta została zatrzymana przez policję

Dziecko podczas jazdy wymyśliło żart, który wywołał zamęt wśród kierowców i funkcjonariuszy. Kalifornijska policja wydała przez to ostrzeżenie dla rodziców z prośbą, aby podczas prowadzenia auta sprawdzali, co robią z tyłu ich dzieci. To wywołało kolejne zamieszanie.

Policja w USA wydała surowe ostrzeżenie dla rodziców po tym, jak dziecko wymyśliło żart w samochodzie. Amerykanka jechała autem z dzieckiem, które umieściło w oknie notatkę o treści:

Pomocy, ona nie jest moją mamą.

Notatka dziecka została natychmiast zauważona przez kierowców autostrady i zgłoszona policji. Do akcji przydzielono sześć jednostek policji. Gdy zatrzymano auto, okazało się, że to żart. Matka przyznała, że nie była świadoma tego, co robi jej córka. Po ustaleniu faktów uwolniono kobietę i dziecko. Po tym wydarzeniu policja opublikowała oświadczenie na Facebooku. Poprosiła rodziców o to, aby kontrolowali, co robią z tyłu ich dzieci. 

Rodzicom nie spodobała się postawa policji

Internauci stwierdzili, że trudno jest zwracać uwagę na drogę, jeśli policja oczekuje tego, aby sprawdzać co chwilę tylne siedzenie.

Wolałbym, żeby mama patrzyła na drogę, niż wpatrywała się w tylne siedzenie.
Czy ta sytuacja jest absurdalna? Tak! Ale mama nie zauważyła, co robi jej córka, ponieważ skoncentrowała się na drodze

- czytamy w komentarzach pod postem opublikowanym przez policję. Inni dodali, że zamiast wydawać ostrzeżenie rodzicom, dziecko powinno zostać w jakiś sposób pouczone.

Częste mycie skraca życie? O tym, jak częste kąpiele wpływają na odporność dzieci

Zobacz wideo
Więcej o: