Monika Jagaciak w odważnej sesji nago. Karmi piersią dziecko

Monika Jagaciak została mamą. Modelce wykonano sesję nago, gdy była w ciąży. Teraz przyszła pora na podobną sesję, ale już po porodzie. Monika zapozowała z dzieckiem. Pokazała zdjęcie, na którym widać, jak karmi piersią.

Monika Jagaciak to 25-letnia polska modelka, która współpracuje m.in. z marką Victoria's Secret. W sierpniu 2019 roku urodziła córkę. Ojcem dziewczynki jest mąż modelki, serbski fotograf Branislav Jankic.

Monika Jagaciak opublikowała odważne zdjęcia

Modelka chętnie pokazuje fanom zdjęcia, które wykonano, gdy była w ciąży. Pochwaliła się również efektami nagiej sesji, w której udział wzięła także jej kilkumiesięczna córka. Monika miała na sobie jedynie długie skarpetki. Zdjęcie opublikowała na Instagramie. 

 

Karmienie piersią nie powinno być wstydliwą czynnością

Monika Jagaciak nie jest jedyną celebrytką, która pokazała zdjęcie, na którym widać jak karmi piersią dziecko.  Niedawno Edyta Pazura opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym robi to w muzeum w Maladze.  Weronika Rosati także pokazała, że nie wstydzi się karmić córki w miejscach publicznych.

Gwiazdy za granicą także starają się wspierać mamy i walczą o to, aby żadna kobieta nie wstydziła się tej czynności. M.in. Shay Mitchell pokazała, jak karmi dziecko. A mamy ze Szwecji odważyły się nawet zrobić to, czego wstydzą się kobiety. Podczas wieczornego wyjścia musiały znaleźć miejsce, żeby odciągnąć mleko laktatorem i udokumentowały to. 

Obalamy mity na temat karmienia piersią:

Zobacz wideo
Więcej o: