Była partnerka Marcina Gortata urodziła bliźniaczki. Zdradziła imiona. Mają greckie i rosyjskie rodowody

Paula Tumala, była partnerka Marcina Gortata, w środę rano urodziła bliżnięta. To dwie córeczki. Modelka i celebrytka zdradziła ich imiona. Jedno wywodzi się z greki, drugie jest pochodzenia rosyjskiego.

Paula Tumala urodziła

Paula Tumala, była partnerka Marcina Gortata, ogłosiła, że została mamą bliźniąt. 14 stycznia po godzinie 10 rano przyszły na świat jej dwie córeczki. O ojcu dziewczynek wiadomo jedynie, że ma na imię Karol, pochodzi z Łodzi i nie jest związany z show-biznesem. Z Paulą Tumalą spotyka się od ponad trzech lat. 

O godz 10:33 i 10:35 przyszły na świat moje dwa największe skarby. Dziewczynki są bardzo silne, pomimo tego, że są wcześniakami. Przede mną i moim ukochanym najpiękniejsza, a zarazem najtrudniejsza przygoda w życiu. Trzymajcie za całą naszą czwóreczkę kciuki i życzcie proszę nam dużo zdrówka

- napisała na Instagramie Tumala. 

 

Imiona dziewczynek

Paula Tumala w tym samym wpisie zdradziła również, jak nazwała swoje córki. Wybrała dla nich imiona: Anastazja i Nadia. Pierwsze ma grecki rodowód. Wywodzi się od słowa oznaczającego "wskrzeszenie", "zmartwychwstanie". Nadia to natomiast zdrobnienie od rosyjskiego imienia Nadieżda, które należy tłumaczyć jako "nadzieja". 

Paula Tumala imiona córek zdradziła już będąc w ciąży, zobacz w naszym wideo, co o nich powiedziała.

Zobacz wideo

Paula Tumala miała problemy z ciążą

Starania o dziecko upłynęły modelce znanej z teledysku Donatana w atmosferze niepewności. Tumala cierpi na chorobę Hashimoto, która utrudnia zajście w ciążę. 

Przez trzy lata endokrynolodzy nie dawali mi dużych szans na dziecko

- mówiła w rozmowie z eDziecko.pl

Więcej o obawach Tumali i problemach z zajściem w ciążę przeczytasz w naszym artykule:

Więcej o: