Meghan i Harry już dawno planowali opuścić rodzinę królewską? Świadczą o tym dwa fakty

Decyzja Meghan i Harry'ego o opuszczeniu rodziny królewskiej była zaplanowana kilka miesięcy temu - tak twierdzi redaktor naczelny magazynu "Majesty". Świadczyć może o tym fakt, że nie nadano Archiemu tytułu szlacheckiego i to, że chłopiec widział zaledwie dwa razy swoich kuzynów.

Meghan i Harry zrezygnowali z pełnienia głównych ról w rodzinie królewskiej. Brytyjskie media twierdzą, że powodem decyzji, mógł być fakt, że dla najmłodszych członków rodziny opiekunami nie są ich rodzice. Kate Middleton i książę William nie są prawnymi opiekunami księcia Jerzego, księcia Louisa i księżniczki Charlotte, a Meghan Markle i książę Harry również nie byliby nimi dla swoich dzieci. Pojawiły się także sugestie, że para już kilka miesięcy temu planowała odejść z rodziny królewskiej. 

Meghan i Harry już dawno chcieli stać się niezależni?

Fakt, że Archie nie otrzymał tytułu hrabiego Dumbartion, daje do myślenia, czy nie było to przypadkiem częścią większego planu

- powiedział redaktor naczelny magazynu "Majesty" Joe Little w rozmowie z "Daily Express". Według zasad rodziny Windsorów, Archiemu nie należał się automatycznie tytuł książęcy. Taki przywilej mają jedynie wnuczęta monarchy. Królowa jednak pominęła już kiedyś tę zasadę - dla księżniczki Charlotte i księcia Louisa. Po śmierci Elżbiety II, syn Harry'ego mógłby również zostać księciem. Teraz jednak to wątpliwe.

Kolejnym faktem, który mógłby świadczyć o tym, że Meghan i Harry już dawno planowali opuścić rodzinę królewską, według Daily Mail, jest wieść, że Archie widział tylko raz lub dwa razy swoich kuzynów: George'a, Charlotte i Louisa. To także, według dziennikarzy było podejrzane. A wy, uważacie, że Meghan i Harry już dawno zamierzali to zrobić?

Zobacz także: 8 faktów o kreacji ślubnej księżnej Diany, które zaskakują

Rodzina królewska do doskonale działająca firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Zobacz wideo
Więcej o: