Syn wystawił Jennifer Garner czek na 168,42 dolary. Za co? Najbardziej urocza rzecz na świecie

Zastanawialiście się, na ile może zostać wycenione macierzyństwo? Jennifer Garner dostała od synka czek z kwotą wyliczoną co do centa.

Jennifer Garner to amerykańska aktorka, była żona Bena Afflecka. Para ma troje dzieci - dwie córki, Violet Anne i Seraphinę Rose Elizabeth oraz syna Samuela. To właśnie chłopiec postanowił wręczyć swojej mamie niecodzienny prezent. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie czeku wypisanego na dokładną kwotę 168,42 dolarów (ok. 640 zł). Przeznaczony jest dla mamy za bycie mamą.

Najwyraźniej urodzenie i wychowanie kogoś jest wycenione na 168,42 USD. Chyba powinnam utrzymać swoją stałą pracę

- skomentowała aktorka.

 

"Dla niego to pewnie mała fortuna"

Wpis aktorki ma już ponad cztery tysiące komentarzy. Komentujący są zachwyceni pomysłowością chłopca. Przyznają, że sami nigdy nie otrzymali żadnego czeku, a już samo uznanie matczynej pracy jest bezcenne. W komentarzach podkreślają, że wpisana kwota jest drugorzędna.

Dla niego to pewnie mała fortuna.
Ta suma uwzględnia inflację.
Może to cała zawartość jego skarbonki?

Pojawiły się też ostrzeżenia dotyczące banku. "Szybko to wypłać! Znany jest z odrzucania czeków" - śmieją się komentujący.

Musimy przyznać, że gest synka aktorki jest wyjątkowy i zmiękczy niejedno mamine serce. Bo na koniec dnia to przecież nie pieniądze mają największe znaczenie.

Co dzieci myślą o pieniądzach? Ich skojarzenia nie zawsze są takie oczywiste:

Zobacz wideo
Więcej o: