Justyna Steczkowska zaprojektowała ubranka dla dziewczynek. Ceny? Astronomiczne. "Dla małych księżniczek"

Justyna Steczkowska sprawdza się w nowej roli. Zaczęła projektować ubranka dla dziewczynek. Są ozdabiane ręcznie tak, by były odpowiednie "dla małych księżniczek". Ceny? Również godne "royalsów".

Justyna Steczkowska projektantką

Justyna Steczkowska próbuje sił w nowej roli - jako projektantka ubrań. Piosenkarka stworzyła kolekcję "Anima" przeznaczoną dla dziewczynek. Jak sama artystka poinformowała na Instagramie, inspiracją była dla niej jej córką Helena. 

Moja mała córeczka zainspirowała mnie to tego, żeby stworzyć kolekcję ubrań dla dziewczynek. To unikatowe rzeczy w bardzo krótkich seriach (od kilku do kilkunastu sztuk na cały świat) ozdabiane ręcznie z dużą ilością koronek, aksamitek, perełek. Jednym słowem wszystkiego co uwielbiają małe królewny

- napisała na Instagramie Justyna Steczkowska.

Piosenkarka wrzuciła także kilka zdjęć z sesji, na których na kilku zdjęciach pojawiła się córka Steczkowskiej - Helena. 

W dziecięcej szafie powinny znaleźć się też ubrania odpowiednie na szkolne uroczystości. W naszym wideo znajdziesz podpowiedzi, jak wybrać maluchowi najlepszy strój:

Zobacz wideo

W kolekcji Justyny Steczkowskiej znajdziemy sweterki, spodenki, sukienki i spódnice. Można je kupić w sklepie z ekskluzywnymi markami Moliera2. Ceny? Bardzo wysokie. Za bluzę trzeba zapłacić 640 zł. Na sukienki czy spódniczki rodzic musi przeznaczyć to mniej więcej 400-500 zł. Jednym z najtańszych produktów są spodnie dresowe za 209 zł. 

Dresy projektu Justyny SteczkowskiejDresy projektu Justyny Steczkowskiej Screen z Moliera2.com

Najdroższe są natomiast płaszcz dla dwulatki ozdabiany perłami za 740 zł i jeansowa kurtka za 790 zł.

Płaszcz dla dwulatki, który zaprojektowała Justyna SteczkowskaPłaszcz dla dwulatki, który zaprojektowała Justyna Steczkowska Screen z Moliera2.com

Jeansowa kurtka dla dziewczynki od Justyny SteczkowskiejJeansowa kurtka dla dziewczynki od Justyny Steczkowskiej Screen z Moliera2.com

Więcej o: