Mama rzuciła pracę, by zajmować się dziećmi. W domu odkryła sposób, dzięki któremu zarabia miliony

Maxine Laceby jako 25-latka zrezygnowała z pracy, aby wychowywać dzieci. W domu odkryła niezwykłe właściwości rosołu. Dzięki temu zarabia teraz miliony.

53-letnia Maxine Laceby zrezygnowała z pracy, gdy miała 25 lat, aby wychowywać dzieci. Odkryła właściwości kosmetyczne wywaru z kości. Dzięki temu obecnie zarabia ponad 10 milionów funtów rocznie.

Rzuciła pracę, a zarabia miliony

Maxine zaczęła robić własne produkty z wywaru kostnego. Zrobiony przez nią napar stymulował produkcję kolagenu w skórze. Dzięki niemu włosy były lśniące, a skóra sprężysta. 

Rozpoczęłam szeroko zakrojony projekt badawczy, aby zobaczyć, co takiego w wywarze z kości sprawia, że wyglądam i czuję się dobrze. Wkrótce zdałem sobie sprawę, że to kolagen

- jak relacjonuje 53-latka, godzinami gotowała napary z kości, tworzyła produkty i dzieliła się z nimi znajomymi. Szybko zdała sobie jednak sprawę z tego, że jej praca jest pracochłonna i potrzebowała innego sposobu na zaopatrywanie swoich przyjaciół i rodziny.

Maxine Laceby założyła firmę kosmetyczną, którą prowadzi z pomocą córek, 22-letniej Darcy i 19-letniej Margot. Po wielu eksperymentach stworzyła zwycięski produkt Absolute Collagen, przy użyciu płynnego suplementu wypełnionego naturalnymi substancjami odmładzającymi twarz. Jej firma jest jedną z najszybciej rozwijających się brytyjskich marek kosmetycznych.

One niedawno urodziły. Które celebrytki ostatnio zostały mamami?

Zobacz wideo
Więcej o: