Joanna Krupa pozuje z córeczką. "Asiula malutka"

Joanna Krupa została mamą ponad dwa miesiące temu. Modelka na swoim instagramowym profilu pokazuje wiele zdjęć z córeczką. Wy też widzicie, jak bardzo są do siebie podobne?

Joanna Krupa - mama na Instagramie

Asha-Leigh Nunes przyszła na świat 2 listopada 2019 roku. "Jeden z najbardziej niesamowitych, emocjonalnych i najtrudniejszych dni w moim życiu" - pisała wtedy Joanna Krupa. Na Instagramie mogliśmy śledzić jej ciążę, pojawiają się tam także zdjęcia z córeczką. Modelka pokazała pokój dziewczynki, zdradziła też, że korzysta z pomocy, której wielu rodziców może jej zazdrościć. To właśnie zdjęcia związane z córeczką były najpopularniejszymi na profilu Krupy w ubiegłym roku. "Mój mały anioł Asha-Leight skradł światło reflektorów w 2019 roku" - napisała modelka, publikując zestawienie #topnine2019.

Zdjęć z dziewczynką nie brakuje i w tym roku. Najnowsze, jakie na swoim Instagramie opublikowała Joanna Krupa, to selfie z córeczką. Asha-Leigh rośnie jak na drożdżach!

 

Do kogo podobna jest Asha-Leigh?

Na pierwszych zdjęciach publikowanych przez modelkę, komentujący dopatrywali się podobieństwa dziewczynki do jej taty, Douglasa Nunesa. "Czysty tatuś" - pisali. Pod najnowszym zdjęciem zdania są już podzielone, znajdziemy wiele głosów, że to cała mama.

Asiula malutka
Wow mini Asia
Ale podobna jest do Pani
Cała mama

Nie potrafimy rozstrzygnąć, kto ma rację. A waszym zdaniem, do kogo podobna jest dziewczynka?

Mała Asha-Leigh ma za sobą pierwszą sesję zdjęciową. Zobaczcie, jak wyglądały jej kulisy:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA