Małgorzata Rozenek z piękną torebką podczas finału WOŚP. Fanka: Nie noś jej tak, to może zaszkodzić dziecku

Małgorzata Rozenek wraz z rodziną odwiedziła sztab generalny WOŚP w Warszawie. Celebrytka miała na sobie torebkę. Jedna z fanek napisała, że w ciąży nie powinna jej tak nosić.

Podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w sztabie generalnym w Warszawie było obecnych wiele gwiazd. Jedną z nich była Małgorzata Rozenek, która niedawno wyznała, że jest w ciąży. Gwiazda zachęcała Polaków do udziału w licytacjach. Przekazała również zaproszenie na plan zdjęciowy Projekt Lady 4, którego nagrania mają rozpocząć się na przełomie kwietnia i maja.

Małgorzata Rozenek wraz z mężem i synami odwiedziła sztab generalny WOŚP. Pozowała na ściance, dzięki czemu fani mogą dokładnie przyjrzeć się jej stylizacji. Gwiazda wybrała pastelowe i jasne kolory. Założyła białe spodnie i jasnoróżową bluzkę oraz białą torebkę ze złotą klamrą. Przełożyła ją przez ramię. 

 

Fanka: Nie powinnaś w ciąży nosić w ten sposób torebek

Pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy. Internauci napisali, że gwiazda promienieje. Pochwalili jej stylizację. Jedna z kobiet napisała jednak, że nie powinno się nosić torebek przez ramię, bo to może zagrażać ciąży. Pozostałe osoby odpowiedziały na jej komentarz:

Zabobon i to straszny.
Bzdura.

Nam również nic nie wiadomo o tym, że nie można nosić torebek przez ramię w ciąży. Przyszłe mamy powinny jednak unikać noszenia ciężkich torebek i dźwigania. Z czego jeszcze powinna zrezygnować kobieta w ciąży? Odpowiedź w artykule: Czego nie robić w ciąży? Na co uważać?

Małgorzata Rozenek przez przypadek pokazała ciążowy brzuszek

Zobacz wideo
Więcej o: