Maja Bohosiewcz rodziła dzieci rok po roku. Mała różnica wieku to dobra decyzja? Odpowiedziała fance

Maja Bohosiewicz odpowiedziała na swoim Instastories na pytanie fanki, czy trudno jest mieć dzieci z małą różnicą wieku. Aktorka, której dzieci dzieli zaledwie rok różnicy, szczerze opowiedziała o swoich doświadczeniach.

Ciąża rok po roku

Maja Bohosiewicz pojechała z rodziną i Olgą Frycz na wakacje do Tajlandii. Ponieważ aktorkę po zmianie strefy czasowej dopadła bezsenność, postanowiła wykorzystać nocne godziny na rozmowy z fanami. Jedna z obserwatorek zapytała ją, czy "jest ciężko z małą różnicą wieku między dziećmi". Bohosiewicz opowiedziała:

Szczerze? Ciężki jest pierwszy rok, drugi już jest spoko. A teraz, kiedy najmłodsze ma dwa i pół roku, jest to kosmos! Najlepsza decyzja w życiu to dzieci rok po roku. Po jakimś czasie wychowują się jak bliźniaki. Wszystko robią razem i drugie bardzo szybko ogarnia przy starszym rodzeństwie. Co nie zmienia faktu, że bez pomocy pierwszy rok byłby rozwodowy 

- wyjaśniła fance Bohosiewicz. 

Maja Bohosiewicz ma dwoje dzieci Zacharego i Leonię. Między rodzeństwem jest zaledwie rok różnicy. Jak sama aktorka nieraz wspominała na Instagramie, druga ciąża ją zaskoczyła i była ogromnym wyzwaniem. Z perspektywy czasu podkreśla jednak, że jej dzieci mają ze sobą wspaniały kontakt.

Niezależnie od tego, czy para stara się o pierwsze czy kolejne dziecko, warto przygotować się odpowiednio do ciąży. Jak? Zobacz w naszym wideo:

Zobacz wideo
Więcej o: