Elon Musk i jego o 17 lat młodsza partnerka spodziewają się dziecka. Pokazała kontrowersyjne zdjęcie z brzuszkiem

Elon Musk po raz kolejny zostanie tatą. Jego partnerka podzieliła się nowiną na swoim portalu w mediach społecznościowych.

Elon Musk i jego dzieci

Elon Musk, 48-letni główny architekt Tesli i współzałożyciel SpaceX, jest tatą pięciorga dzieci: Griffina Muska, Kaia Muska, Xaviera Muska, Saxona Muska i Damiana Muska. Miał też syna Nevadę Alexandra, który zmarł w 2002 roku. Aktualnie Elon spodziewa się kolejnego dziecka, które będzie miał z piosenkarką Claire Boucher znaną jako Grimes. Para spotyka się z przerwami od 2018 roku. Pierwszy raz upublicznili swój związek, pojawiając się na czerwonym dywanie podczas gali Met. 

Koniecznie zobacz, co zrobił Elon Musk podczas pokazu pancernego auta Tesli

Zobacz wideo

Claire Boucher w ciąży

W środę piosenkarka udostępniła na swoim Instagramie nagie zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem. Pokazuje wewnątrz jej brzucha, dziecko, które na fotografii jest wynikiem fotomontażu. Zdjęcie zostało usunięte przez Instagrama z powodu naruszenia praw. Parę godzin później amerykańska gwiazda wstawiła nową fotografię, tym razem ocenzurowaną. Podpisała ją: "Ocenzurowałam to na insta haha, prawie uszło mi to na sucho". Wokalistka znana jest z licznych żartów. W związku z tym niektórzy zastanawiają się, czy na pewno jest w ciąży, czy to może tylko promocja jej nowej płyty? Elon Musk na swoim Instagramie zamieścił post odnośnie do ciąży partnerki.

 
 
Więcej o: