Kasia Tusk pozuje z córką. Czapka dziewczynki jest na wyprzedaży, ale wciąż kosztuje krocie

Kasia Tusk na swoim Instagramie pokazuje zdjęcia z rodzinnego wyjazdu do Włoch. Urocza czapeczka jej córeczki zwróciła uwagę komentujących. Wiemy, gdzie i za ile można ją kupić.

Kasia Tusk - mama dobrze zorganizowana

Rodzinne wyjazdy to coś, co uwielbiamy - to czas, kiedy naprawdę możemy pobyć razem. Ale wszyscy wiemy, ile organizacji wymagają. A gdy jedziemy z małym dzieckiem, wszystko trzeba dobrze zaplanować. Nic dziwnego, że komentujący są pod wrażeniem wyprawy Kasi Tusk. Blogerka razem z rodziną odpoczywa we Włoszech. Do Val Di Fiemme wybrali się samochodem - podróż z maluchem i psem wymaga dobrej organizacji. Jednak wszystko da się zaplanować.

Nie powiem, że to nic trudnego, ale na pewno warto!

- przekonuje Kasia Tusk pod jednym z wpisów na Instagramie.

Na swoim blogu napisała, że - chociaż wybrali się na narty dzięki uprzejmości dziadków - to rodzinne wycieczki we czwórkę dają im najwięcej radości. Te słowa zrozumie niejeden rodzic.

 

Urocza czapka córeczki

Zarówno na blogu, jak i na Instagramie, Kasia Tusk informuje swoich obserwatorów, skąd pochodzą elementy stroju, który ma na sobie. Cierpliwie odpowiada też na pytania "skąd okulary", "skąd buty", "skąd śpiworek". Uwagę komentujących zwróciła także czapka córeczki blogerki, która pojawia się na zimowych zdjęciach. Komin z uszami, bo to o nim mowa, jest marki Mille Baby. Dostępne są dwa wzory - zając i miś. Jego skład to 70 proc. bawełna, 30proc. wełna merynosa z certyfikatem Oeko-Tex®. Można nosić go jak kaptur, bezpośrednio na głowę lub na inną czapkę. To nakrycie głowy jest naprawdę urocze, nic dziwnego, że zwróciło uwagę. Ile kosztuje? Dostępny jest w wielu sklepach, w tym, w którym kupiła go Kasia Tusk obecnie jest na sezonowej wyprzedaży. Cena wyjściowa to 209 zł, teraz zapłacimy za niego dokładnie 177,65 zł. To niemało, jednak posłuży dziecku przez kilka lat. To rozmiar 1-3 lata, jednak pasuje także maluchom od szóstego miesiąca życia.

Komin z uszamiKomin z uszami screen, sklep internetowy bebeconcept.pl

Kasia Tusk na Instagramie często pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Mogliśmy zobaczyć, jak wygląda odpoczynek z dzieckiem, czy jak z córką na rękach ubiera choinkę:

Zobacz wideo
Więcej o: