Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. "Nowy rok=nowe życie"

Anna Lewandowska niedługo zostanie mamą po raz drugi. Trenerka wraz z rodziną przebywa obecnie na krótkich wakacjach. Na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcie z urlopu.

Anna Lewandowska jest w ciąży - tą radosną informacją Robert Lewandowski podzielił się niedawno w trakcie meczu, wykonując charakterystyczną "cieszynkę". Drugie dziecko pary przyjdzie na świat wiosną. Na Instastory na swoim profilu trenerka zdradziła, że połowa ciąży już za nią. Obecnie sportowcy przebywają na krótkim, zasłużonym urlopie. Anna Lewandowska wyznała, że w związku z tym do sieci będzie zaglądać rzadziej. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie z wakacji, na którym widać ciążowy brzuszek trenerki. Z hasztagów dowiadujemy się, że to już szósty miesiąc.

Nowy Rok=nowe życie, nowe wyzwanie i mnóstwo szczęścia

- napisała.

 

Gwiazdy komentują

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, wśród nich także te napisane przez inne znane osoby. Jedna z komentujących zwróciła uwagę na rozmiar brzucha trenerki.

A ja myślałam, że tylko ja mam już duży brzuszek, jak na ten miesiąc, ale na szczęście nie jestem sama 

- napisała.

Myślę, że adekwatny do czasu ciąży, to najważniejsze

- odpisała jej Anna Lewandowska.

Niepozornym komentarzem internetową "wojenkę" rozpoczęła Sara Boruc. "Dwójka maluchów to już inne życie" - napisała. Pod jej słowami pojawiło się oskarżenie w kierunku celebrytek, że to opiekunki wychowują ich dzieci. Komentujący wzięli jednak w obronę Annę Lewandowską i inne gwiazdy. "Nie każda matka jest zmuszona do spędzania każdej wolnej sekundy z dzieckiem" - to jeden z wpisów. Ich przesłanie to to, że każdy ma inny pomysł na macierzyństwo, a najważniejsze, aby koniec końców zainteresowane osoby były szczęśliwe. Dobra mama to i ta, która siedzi z dzieckiem w domu, jak i ta pracująca na etat. Niestety, często o tym zapominamy.

Co o drugiej ciąży Anny Lewandowskiej mówi Paulina Krupińska? Zobaczcie:

Zobacz wideo
Więcej o: