Maria Konarowska ma ciekawy sposób na karmienie córeczki w restauracji. "Mistrzyni"

Maria Konarowska miesiąc temu została mamą. Na Instagramie pokazuje swoją codzienność. Ostatnio mogliśmy zobaczyć, jak aktorka radzi sobie z karmieniem w miejscu publicznym.

Maria Konarowska została mamą pod koniec listopada - narodziny córeczki Gai były wyjątkowym prezentem urodzinowym. 29 listopada aktorka skończyła 39 lat. Na jej instagramowym profilu możemy zobaczyć, jak wygląda jej codzienność. Ostatnio pokazała swój sposób na karmienie piersią w restauracji. Wystarczy mieć luźny, przewiewny sweter.

Podobno trzeba poświęcić 10 000 godzin dowolnej rzeczy, żeby stać się od tego ekspertem, mi wystarczyło 30 dni i już jestem mistrzem w karmieniu w każdych warunkach

- napisała pod zdjęciem.

 

"Należy się złoty medal najlepszej mamy swojego bobasa"

Chociaż w komentarzach pojawiły się i krytyczne głosy tych, którzy uważają, że pod przykryciem dziecko nie ma jak oddychać (aktorka zapewniła, że sweter jest przewiewny, a i ona sama była pod nakryciem), to większość komentujących była zachwycona tym sposobem.

Za osiągnięcia należy się złoty medal najlepszej mamy swojego bobasa.
Jesteś genialna.
Mistrzyni!
Pomysłowa mama.

Część mam również korzystała z podobnej metody, inne zapewniają, że na pewno ją wypróbują. Są też takie, które uważają, że nie trzeba się w ogóle zasłaniać, w końcu karmienie piersią jest czymś naturalnym i nie powinno nikogo gorszyć.

Czy istnieje dieta mamy karmiącej? Jest wiele mitów na ten temat:

Zobacz wideo

Karmienie piersią w miejscach publicznych to wciąż gorący temat

Temat publicznego karmienia piersią wciąż wywołuje emocje. Dla jednych to normalna sprawa, dla innych krępująca czy wręcz bulwersująca. Ile osób, tyle opinii - jedni mówią, że należy swobodnie karmić, w końcu modelki reklamujące bieliznę pokazują więcej ciała, inni uważają, że trzeba się nakryć, jeszcze inni, aby karmić piersią w ustronnym miejscu, z daleka od spojrzeń innych. Co robić? Najważniejsze, to działać zgodnie z własnymi przekonaniami. Przecież mamy nie chcą epatować nagością, starają się jak najmniej odsłonić pierś. Jedne się odwracają, inne nakrywają, jeszcze inne - karmią pod swetrem.

Podczas gdy nad Wisłą z roku na rok karmienie piersią w miejscach publicznych staje się pomału naturalną czynnością, tak w Wielkiej Brytanii czy w Stanach Zjednoczonych mamy z dzieckiem przy piersi nadal nie mają łatwego życia. Dowodem na to jest prześmiewcze wideo "Boobies in a Box".

Więcej o:
Copyright © Agora SA